Ana İçeriğin Başı

Avantajlı 1 GB Tarifesi

Tarife Bilgisi

Cebinizi Rahatlatan Tarifeler Türk Telekom Mağazaları'nda !

Avantajlı 1 GB Tarifesi ile Her yöne tam 1000 dakika + 1 GB cepten internet ve Grupiçi Limitsiz Konuşma!

​​
25,50 TL/AYHer Yöne Konuşma
1000 dk
Cepten İnternet
1 GB

​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​
Avantajlı 1 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
AVANTAJLI 1 GB TARİFESİ
Taahhütlü Aylık Ücret 25,50 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 49,98 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 1 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Esnaflarla Görüşme Süresi Limitsiz
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​

Türk Telekom Mağazalarına gelerek veya 444 1 444 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Avantajlı 1 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • 21 Nisan 2020 itibarıyla tarifenin taahhütsüz aylık ücreti, 31 Temmuz 2015 sonrasında tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için 49TL olarak, 31 Temmuz 2015 sonrasında tarifeye TT Mobil faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için ise 57 TL olarak güncellenmiştir.
 • 21 Nisan 2020 itibarıyla Avantajlı 1GB Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti, tarifeye 31 Temmuz 2015 öncesinde kayıt olan müşteriler için 49 TL olarak revize edilmiştir.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi limitsiz konuşma; tüm Esnaf, Esnaf Dostu ve Avantajlı Tarifeler arasında yapılan görüşmeleri kapsamaktadır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. 
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir. 
 • 26.01.2015 ve sonrasında Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp 90 gün içerisinde tekrar tarifeye kaydolan müşteriler ile Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp 90 gün içerisinde tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Avantajlı 1 GB Tarifeleri'ndeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücreti geçerli olacaktır. 
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini kullanan müşterilerimizin satın aldığı ek sms, internet ve dakika paketleri, indirim kampanyasına dahil edilemez.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı mobil tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 444 1 444 Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.

SMS ile taahhüt vermek için;

" SOZ " yazıp  5555 'e gönderilmelidir

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.

Tarifenizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü arayarak,*124#'yi tuşlayarak ya da Online İşlemler 'e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.