Kazançlı Paket

Kazançlı Paket

Kazançlı Paket ile yurtiçi her yöne 750 dk, her yöne 100 SMS ve 100 MB cepten internet sadece 28 TL!

Paket Bilgisi

Kazançlı Paket’te yurtiçi her yöne 750 dakika , her yöne 100 SMS  ve 100 MB cepten internet sadece 28 TL! 

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve KAZANCLI yazıp 5555 'e SMS gönderin,  Kazançlı Paket’iniz cebinize gelsin.

28TL/30Gün
Her Yöne Konuşma
750 DK
Her Yöne Mesajlaşma
100 SMS
Cepten İnternet
100 MB
KAZANCLI yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
Kazançlı Paket Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Kazançlı Paket
Ne Alırım? Her yöne 750 dk + 100 SMS + 100 MB Cepten İnternet
Ne Öderim? 28 TL
Nasıl Alırım? KAZANCLI yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS ve 100 MB cepten internet içeren Kazançlı Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Kazançlı Paket yeni müşteri ücreti 28 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Kazançlı Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde  KAZANCLI  yazıp,  5555 'e mesaj atarak Kazançlı Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Kazançlı Paket'ten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki faturasız bireysel  tarifelerinde olmaları gerekmektedir. 
 • Numara taşıma ile gelen ve Kazançlı Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • Kazançlı Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Kazançlı Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Kazançlı Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Kazançlı Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar  KAZANCLIyazıp  5555 'e göndererek, Kazançlı Paket'i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL KAZANCLI  yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Kazançlı Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir
 • Kazançlı Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Kazançlı Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN KAZANCLIyazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Kazançlı Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL KAZANCLI yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​