Süper Üçlü Büyük Paket

Süper Üçlü Büyük Paket

Süper Üçlü Büyük Paket ile yurtiçi her yöne 1000 dk, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 39 TL!

Paket Bilgisi

Süper Üçlü Büyük Paketi’nde yurtiçi her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 39 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve BUYUK3LU yazıp 5555'e SMS gönderin, Süper Üçlü Büyük Paket’iniz cebinize gelsin.

Süper Üçlü Büyük Paket 14.02.2019 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. 14.02.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Bu paket yerine satın alabileceğiniz benzer içerikteki paketler:

Benzersiz 6 GB Paketi
Dönüşen 6 GB Paketi

39TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten İnternet
2 GB
BUYUK3LU yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
Süper Üçlü Büyük Paket Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Süper Üçlü Büyük Paket
Ne Alırım? Her yöne 1000 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 39 TL
Nasıl Alırım? BUYUK3LU yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • 28 Ocak 2014 tarihi itibarıyla, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler yurtiçi her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet içeren Süper Üçlü Büyük Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper Üçlü Büyük Paket’in ücreti 39 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Süper Üçlü Büyük Paket teklifinden faydalanabilmeleri için,BUYUK3LU  yazıp,  5555 'e mesaj atarak Süper Üçlü Büyük Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Süper Üçlü Büyük Paket'ten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki faturasız bireysel tarifelerinde olmaları gerekmektedir. 
 • Süper Üçlü Büyük Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Süper Üçlü Büyük Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper Üçlü Büyük Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Süper Üçlü Büyük Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar  BUYUK3LUyazıp  5555 'e göndererek, Süper Üçlü Büyük Paket'i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin  IPTAL BUYUK3LU  yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Süper Üçlü Büyük Paket'i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir
 • Süper Üçlü Büyük Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Süper Üçlü Büyük Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN BUYUK3LU yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir. 

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Süper Üçlü Büyük Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL BUYUK3LU yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​