Pttcell Faturalı 20’lik Tarife

Pttcell Faturalı 20’lik Tarife


1 Şubat 2021 tarihi itibarıyla tarifenin ücreti 32,64 TL olarak güncellenmiştir.

26 Aralık 2016 itibari ile tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil  23 TL olarak güncellenmiştir. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz bu artıştan etkilenmeyecek olup aylık ücretleri taahhüt bitiminden sonra yeni fiyattan güncellenecektir

26 Aralık 2016 itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için  tıklayınız  veya 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

Tarifelerle ilgili detaylı bilgi için  www.pttcell.com.tr  adresini ziyaret ediniz.​​​

​​
Pttcell’lilerle Sınırsız Konuşma
Yurtiçi Her Yöne 400 Dk
Yurtiçi Her Yöne SMS 100 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet 1 GB
Kota Aşımı SMS  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​
 • Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilir. Diğer Faturalı Pttcell tarifelerinden, ayrıca 'TARIFE 20' yazıp 1788'e SMS göndererek de Pttcell 20'lik Tarife'ye geçiş yapılabilir.
 • Tarife kapsamında grup içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 400 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 1GB cepten internet sunulmaktadır.
 • İkinci fatura döneminden itibaren Tarifenin 20TL üzerinden ücretlendirildiğine dair SMS gönderilmektedir.
 • Grup içi sınırsız konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülür.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 400 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir. Yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarında kullanılamamaktadır.
 • Ücretlendirme periyodu tarife kapsamındaki dakikalar için 1 sn, ücretsiz dakikalar aşıldığında 6 sn’dir.
 • Tarife kapsamında sunulan 100 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde internet erişimi durdurulacak ve tarife kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. 
 • Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak veya 124# tuşlanarak öğrenilebilir.
 • Kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devretmez.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • 25.02.2021 itibarıyla Pttcell Faturalı Tarifelerden, Pttcell Faturasız Tarifelere geçiş işlemleri KDV ve ÖİV dahil 30TL ile ücretlendirilecektir. Bu ücret müşterinin son faturasına yansıyacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Pttcell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Pttcell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak; yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Pttcell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
​​​​​​​​