Müzik, Sinema, Oyun’la Dolu Dolu Dopdolu 3 GB Paketi

Müzik, Sinema, Oyun’la Dolu Dolu Dopdolu 3 GB Paketi


*Paket kapatılmıştır. 17.04.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

30 liraya 750 dakika, 5000 sms ve 4GB internetin yanında ister müzik, ister sinema ister oyun dolu paket burada.

Dopdolu 3GB Paketi’nin yanında müzik, sinema veya oyun fırsatı seni bekliyor. Üstelik tek bir seçenek olmadan her ay ister müzik, ister sinema, ister oyun faydasından canın hangisini istiyorsa onu seç, paketinin kurallarını sen koy!

Üstelik bu pakete kayıtlı Selfy’liler, dilerlerse Selfy’den Hediye 1 GB Kampanyası’na da katılarak 1 GB BEDAVA İNTERNET’in keyfini çıkarıyor!

30TL/Ay
Her Yöne
KonuşMa
750 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten
İnternet
3 GB + 1GB
Ek Olarak
 • Muud Premium Üyelik
 • Tivibu Go sinema Paketi
 • Playstore'dan 10 TL İndirim
DOPDOLU3GB yazıp 4545 e gönderin.
​​​​
Hangi Paket? Dopdolu 3 GB Paketi
 Ne Öderim? 30 TL
 Ne Alırım? Her Yöne 750 Dakika
               +
Her Yöne 5.000 SMS 
               +
3 GB Cepten İnternet
               +
1 GB BEDAVA İnternet**
               +
Muud
Premium Üyelik veya Tivibu
Go Sinema Paketi veya Playstore’dan 10 TL indirim
 Nasıl Alırım? 

DOPDOLU3GB yaz 4545'e gönder

Hediye 1 GB için: DOPDOLU HEDIYE yaz 4545'e gönder

Müzik, Sinema veya Oyun faydası için:

 • MZK DOLU yaz 4545’e gönder
 • veya

 • TV DOLU yaz 4545’e gönder
 • veya

 • OYUN DOLU yaz 4545’e gönder

 

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız DOPDOLU 3 GB Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 30 TL'ye yararlanabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

* Bedava İnternet hakkından yararlanmak için Selfy'den Hediye 1 GB Kampanyası'na DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545'e göndererek kayıt olman gerekiyor. Faydadan yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattına tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olman gerekli. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkın 30 gün toplam 1 GB ile sınırlıdır.

*** Muud Premium Üyelik veya Tivibu Go Sinema Paketi veya Playstore’dan 10 TL indirimden birinden aylık şifre alarak faydalanabilirsin.

Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası detayları için tıklayınız!​​​​​

​​

Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim ve Faturasız Jet tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise DOPDOLU3GB yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse DOPDOLU3GB TC Kimlik No yazıp (Örn: DOLU 12345678900) 4545'e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

1GB Bedava internetten faydalanmak için ise DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545'e ücretsiz sms göndermen gerekiyor. Muud Premium Üyelik için MZK DOLU, Tivibu Go Sinema Paketi şifresi için TV DOLU, Playstore'dan 10 TL indirim için OYUN DOLU yazıp 4545'e sms göndermeyi unutma.

 • Dopdolu 3GB Paketi'nden, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelip pakete kayıt olmak isetrsen aylık 27 TL'ye, zaten Türk Telekom faturasız mobil tarifelerindeysen aylık 30 TL'ye yararlanabilirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın. ☺
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS'ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL DOPDOLU3GB yazarak 4545'e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333'ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOPDOLU3GB yazıp 4545'e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS'in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Selfy'den Hediye 1 GB Kampanyası'nda kampanya dönemi boyunca her ay tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez. Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2016'dır.
 • Müzik faydası için:

 • MZK DOLU yazıp 4545'e SMS göndererek Muud Premium Üyelik şifreni alabilirsin. Aldığın Muud Premium pin kodu ve aktivasyon şifresini www.muud.com.tr ya da Muud Android mobil uygulamasındaki "Premium'a Geç" alanında bulunan "Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum" alanına girerek kullanmaya başlayabilirsin. Kampanya şifreni aldıktan sonra buraya tıklayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.
 • Zaten Muud Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın. Muud Premium üyeliğinin geçerlilik süresi 1 ay. Her ay dilediğin müzik, sinema veya oyun faydasından birine dair şifreyi kendi tercihine göre değiştirerek talep edebilirsin.
 • Sinema faydası için:

 • TV DOLU yazıp 4545'e SMS göndererek Tivibu Go Sinema paketi şifreni alabilirsin. Tivibu Go Sinema paketini kullanmaya başlamak için SMS ile aldığın Tivibu Go Sinema paketi kullanıcı kodu ve aktivasyon şifresini akıllı cep telefonu ve tablet üzerinden Tivibu Cep uygulaması ücretsiz indirerek kullanabilirsin. Buna alternatif olarak http://www.tivibu.com.tr üzerinden İZLE butonuna tıklayarak ÜYE GİRİŞİ yaptıktan sonra da sinema keyfini başlatabilirsin. Aynı zamanda İNDİR İZLE seçeneği ile masaüstü girişini bilgisayarına yükleyerek dilediğinde internet bağlantısı bulunan bilgisayarda ayaklarını uzata uzata dilediğin filmi izleyebilirsin.
 • Tivibu Go Sinema Paketi, aktive edildikten sonraki 1 aylık ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik olarak sonlanır. Tivibu Go Sinema paketinden sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir.
 • Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Go Sinema paketi, internet kotasını etkiler. Tivibu Go Sinema paketinin geçerlilik süresi 1 ay. Her ay dilediğin müzik, sinema veya oyun faydasından birine dair şifreyi kendi tercihine göre değiştirerek talep edebilirsin.
 • Oyun faydası için:

 • OYUN DOLU yazıp 4545'e SMS göndererek Playstore'dan 10 TL'lik indirim kodunu alabilirsin. Playstore'dan alınan 10 TL'lik indirimi kullanman için sms ile aldığın indirim kodunu http://www.playstore.com üzerinden yaptığın alışverişlerde indirim kodu alanına yazman gerekiyor. 10 TL'lik indirim 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsin. İndirim kodunu farklı kampanyalarla birleştiremezsin. Her ay dilediğin müzik, sinema veya oyun faydasından birine dair şifreyi kendi tercihine göre değiştirerek talep edebilirsin.
 • Pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirsin. BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandığın sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeysen ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeysen yararlanabilirsin.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım haklarıın sadece yurt içinde kullanabilirsin.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin. Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Paketindeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Türk Telekom mobil hatları ile Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. "Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum." dersen tekrar satın alman lazım.
 • Paketindeki SMS'lere web üzerinden gönderilen SMS'ler dahil edilmiyor.
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
 • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, üzerinde başka paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, yeni müşteri fiyatından faydalanabilmek için numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​​​​

​​​