Baharda Yükle Kazan Tarifesi

Baharda Yükle Kazan Tarifesi

Numara Taşıma şampiyonundan büyük bahar fırsatı!
​​

Tarife Bilgisi

26 Şubat 2019 itibari ile yüklemeye bağlı konuşma indirimi sona ererek tüm kullanımlar tarifenin standart/paketsiz ücretlendirmesi ile ücretlendirilecektir.

Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne gelen müşterilerin 20 TL ve üzeri yüklemelerine ilk 6 ay boyunca her ay her yöne 300 dakika, toplam 1800 dakika HEDİYE!

Siz de hemen TT Mobil Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne gelin, bu fırsatı kaçırmayın.

Baharda Yükle Kazan Tarifesi 6 Temmuz 2012 tarihi itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

04.12.2018 tarihi itibarıyla yurt içi her yöne standart/paketsiz kullanım dakika ücreti 56,70kr/dk, yurtiçi SMS gönderim ücreti 40,75kr/sms olarak güncellenecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​​
Baharda Yükle Kazan Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
İlk 6 ay İlk 6 aydan sonra
Yurt içi her yöne konuşma Dakikası 56,70 Kr Dakikası 56,70kr/dk*
SMS 40,75Kr
MMS 1,25 TL

*Tarifede bulunan indirimli dakikası 56,70kr/dk fiyatı tek seferde yapılan 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca geçerlidir. Baharda Yükle Kazan Tarifesi’nde yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 56,70kr/dktur.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları,ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 56,70 Kr, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
​​​​​​​​​​
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne kayıt olan müşteriler ilk 6 ay boyunca; her 30 günde bir tek seferde yapacakları 20 TL ve üzeri yüklemelerinden yurt içi her yöne 300 dakika kazanacaklardır ve tarifenin dakika ücretlendirmesi ise yükleme şartsız her yöne dakikası 56,70kr/dk olacaktır. İlk 6 aydan sonra ise, 20 TL ve üzeri yüklemelerde tarifenin dakika ücretlendirmesi her yöne dakikası 56,70kr/dk, 20 TL'nin altındaki yüklemelerde ise her yöne dakikası 56,70kr/dk olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir.
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne; Numara Taşıma, Yeni Abonelik ve Faturalıdan Faturasıza geçiş yollarıyla kayıt olunabilecektir. Diğer bireysel faturasız tarifelerden, tarifeye geçiş yapılamamaktadır. TT Mobil'in bireysel faturalı tarifelerden Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. 
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır; özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kullanılmayan hediye dakikalar 30 gün sonunda silinecektir. Söz konusu hediye dakikalar 3. kişilere devredilemez ve transfer edilemez.
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ndeki müşteriler, TT Mobil'in numara taşıma kampanyalarından, dakika içeren paketlerinden (Örn. Genç Paket, Bal Paket, vb.), aran-kazan kampanyalarından ve Lira Paylaş servisinden faydalanamazlar.

Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ndeki müşteriler, hediye dakikalarını sorgulamak için KALANyazıp 3060'a ücretsiz mesaj gönderebilirler.

Tarifede bulunan dakikası 56,70kr/dk fiyatının ücretlendirme periyodu, 1'nci saniyede 56,70kr/dk, 61'nci saniyede 3,75 kuruş, 601'nci saniyede ve çağrının sonlanmaması halinde 601'nci saniyeden sonraki her dakikası 56,70kr/dktur.

Tarifede bulunan dakikası 56,70kr/dk fiyatının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​