Mini SMS Paketi

Mini SMS Paketi

Herkese göre bir SMS paketi var!

Paket Bilgisi

Tarifenize ek olarak alacağınız Mini SMS Paketi ile ayda 4 TL karşılığında yurtiçi her yöne 50 SMS gönderebilirsiniz.​​​​​

4TL/Ay
Her Yöne Mesajlaşma
50 SMS

MINI SMS yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​
Mini SMS Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Mini SMS Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 50 SMS
Ne Öderim? Aylık 4 TL
  • Paket 14 Şubat 2017 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmış olup halihazırda paketten faydalanan müşteriler aynı koşullarla yaralanmaya devam edecektir. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış ve otomatik yenileme özelliği iptal olmuş müşteriler, paketi yeniden satın almak istemeleri halinde daha önce faydalandıkları paket ücreti üzerinden yararlanmaya devam edeceklerdir.
  • Paket kapsamında sunulan SMS'lerin kullanım süresi, paket tanımlandığı tarihden sonraki 30 gündür, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecek, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.
  • Paket kapsamındaki SMS'ler bitirildiği zaman abonenin herhangi bir SMS hediye/paketi yoksa, tarifesinin SMS fiyatından ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında kazanılan SMSin 3. şahıslara devri veya transferi mümkün değildir. 
  • Paket kapsamındaki SMSler sadece yurt içindeki şebeke içi ve diğer operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları ve katma değerli servis gönderilerinde geçerli değildir. 
  • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. 
  • Müşterilerimiz paketleri 5555 kısa numarasına MINI SMS yazıp göndererek ücretsiz SMS ile kayıt olarak veya çağrı merkezini arayarak satın alabileceklerdir. Paketler hatta tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Paketi, kurumsal tarifeler ve Baharda Yükle Kazan ve Mobil Ofis tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerde bulunan aboneler satın alabileceklerdir. 
  • SMS ile paketleri aldıktan sonra iptal etmeyen müşterilerimiz için paket otomatik olarak 4 TL ücretinden yenilenecektir. Paket iptal edildiğinde mevcut SMS haklarından kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
  • Hat iptali, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş, faturalı hatta geçiş durumlarında, eğer varsa, kalan SMS hakkı silinir.

Paketten kalan haklar 5555 kısa numarasına KALAN MINI SMS yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilir.

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*122#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Mini SMS Paketi, IPTAL MINI SMS yazıp 5555‘e gönderilerek iptal edilebilir.

​​​​​​