Selfy’nin Sosyal 10GB Tarifesi

Selfy’nin Sosyal 10GB Tarifesi

Numara Taşıyanlara Özel, Selfy’nin Sosyal 10GB Tarifesi’nde 1000 DK, 250 SMS ve 6 GB internete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 4 GB, ayda sadece 55 TL !
​​
55 TL/Ay

​​

Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!​


Selfy'nin Sosyal 10GB Tarifesi Tarifesi Ne Alırım? Ne Öderim? Bilgisi
Selfy'nin Sosyal 10GB Tarifesi
Ne Öderim?Benle kalacağına söz verirsen ☺* 55 TL
Kesin değil, belki kalmam dersen☺** 75 TL
12 ay daha kalacağım dersen ☺*** 63 TL
Ne Alırım?Her Yöne 1000 Dakika
+
Her Yöne 250 SMS
+
10GB Cepten İnternet
****4GB'ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım?Turk Telekom Mağazalarına Başvurabilirsin
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarifendeki SMS'ler Bittiğinde Yurt İçi Her YöneGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarifendeki GB'ler Bittiğinde Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Faturalı Sosyal 10GB Tarifesi'ne, numara taşıma yoluyla kayıt olabilirsin.

*12+12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 fatura dönemi boyunca taahhütlü ücret 55TL'dir.

** Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 75 TL'dir.

*** 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 aylık dönemde taahhütlü ücret 63 TL olacaktır.

****Ek 4GB internet sadece Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter'da geçerlidir.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

 • Numara taşıma yoluyla Selfy'nin Sosyal 10GB Tarifesine kaydolmak için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin .  
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12+12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsin. Onay SMS'leri için 2 TL SMS ücreti alındığını unutma! Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS göndererek öğrenebilirsin. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555'e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin.
 • Tarifeden kalan tüm hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da*124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilirsin.
 • Her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 6 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek 4 GB data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter'da geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tüm internet hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi data kullanımlarında geçerlidir.
 • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Selfy Sosyal 10GB tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma ücretleri güncel aşım ücretleri üzerinden değerlendirilecektir.Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Numara taşıma yoluyla  tarifeye kaydolup ilk fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yaptıysan ilk faturana tarife aylık ücretinin tamamı yansır. 15 günden az kullanım yaptıysan senden tarife aylık ücretinin tamamını alacak değilim☺ Bu durumda tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı ilk fatura yansır.
 • Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden veya Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar bu tarifeye kayıt olduysan 30 TL kayıt ücreti alınır ve ilk faturana yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet ve e-dergi hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. 
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS'lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları sadece senin için veriyorum☺
 • Tarife kapsamında e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanabilirsin. Uygulamadan faydalanmak için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numaran ve şifrenle giriş yapabilirsin. Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıkla.
 • Yurtiçi kullanımlarında geçerli Türk Telekom mobil internetin bulunduğu için E-dergi mobil uygulaması kullanımlarında Tarife kapsamındaki internet hakkın tükenmez ☺ Uygulamayla ilgili detaylar için tıkla.
 • Faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmen ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmen, hattını iptal etmen, iptaline sebebiyet vermen ya da numaranı diğer operatöre taşıman durumunda e-dergi aboneliğin de sona erecektir. Ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmen için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alman gerekmektedir.
 • Selfy'nin Sosyal 10GB Tarifesi ile ilgili diğer detaylar için buraya  tıkla!
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​