Pttcell Parlayan 9 GB Paketi

Pttcell Parlayan Paketi

9 GB

İnternet

750 DK
750 SMS

Pttcell Parlayan 9 GB Paketi

​Pttcell Parlayan 9GB Paketi'nde 20.02.2024 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibarıyla ilgili paketin KDV ve ÖİV dahil 200 TL olan ücreti, KDV ve ÖİV dahil 300 TL olarak güncellenecektir. Bahse konu güncelleme halihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler için geçerli olacaktır. ​

Pttcell Parlayan 9 GB Paketi, 10 Nisan 2023 itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Pttcell’den Parlayan 9 GB Paketi! Her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 9 GB cepten internet ayda sadece 300 TL! ​

300TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

 • Pttcell Parlayan 9 GB Paketi’nden tüm faturasız Pttcell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 300 TL' dir. Paketi satın almak için PARLAYAN 9 GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Pttcell Parlayan 9 GB Paketi'nden faydalanabilmek için aboneler, SMS göndermek suretiyle, pttcell.com.tr'de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden veya Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Ayrıca müşterilerimize paket kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Tarife kapsamındaki grup içi sınırsız dakika konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.​
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez.
 • Paket kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Paketin geçerlilik süresi içerisinde paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı tükendiğinde ve ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi/kullanım hakkı bulunmadığı takdirde yapılacak kullanımlar için geçerli aşım ücreti 10Kr /100KB'dır.​
 • Paket yenileme sırasında hattaki bakiyenin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve bu süreçte paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe hattaki bakiyenin yeterli miktara ulaşması halinde paket tutarı bakiyeden düşülerek yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt esnasında da aynı süreç geçerli olur. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndererek veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan faydanın tükenmesi durumunda her abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Abone paketini 30 günden önce yenilemek isterse paketi iptal edip sonrasında ay içerisinde tekrar alarak yenileyebilir. Hattına Pttcell Parlayan 9 GB Paketi tanımlı aboneler diğer Pttcell paketlerinden de yararlanabileceklerdir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Paket kaydının ardından hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, belirtilen tarifelerden farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.
 • Kalan kullanımınızı KALAN PARLAYAN 9 GB yazıp 1788'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Paketin yenileme talimatının iptali için IPTAL PARLAYAN 9 GB yazip, 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.​
 • Şirketimiz paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.