Sınırsız 150 Paketi

Sınırsız 150 Paketi

Sınırsız 150 Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir

​Her yöne 150 dk ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma içeren SINIRSIZ 150 Paketi!
​​

Paket Bilgisi

Sınırsız 150 Paketi'nde her yöne 150 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma sadece 9 TL!

Konuşmanın yanında internet ihtiyacınız da varsa Taraftar Bağlan İnternet Paketi tam size göre! Ayda 10 TL'ye 1 GB internet paketi detayları için tıklayın.

9TL/Ay
Her Yöne Konuşma
150 DK
Taraftar Hatlarıyla Konuşma
SINIRSIZ DK
Taraftar Hatlarıyla Mesajlaşma
SINIRSIZ SMS
Faturasız
SINIRSIZ 150 yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​​​
​​​​
Sınırsız 150 Paketi Ücret Bilgisi
Hangi Paket? Sınırsız 150 Paketi
Ne Alırım? Her yöne 150 dk + tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma
Ne Öderim? 9 TL
Nasıl Alırım? SINIRSIZ150 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Paket aşım ücreti 2 Kr/100KB'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
 • Her yöne 150 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma içeren Sınırsız 150 Paketten TARAFTAR, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Samsuncell faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanabilirler.
 • Paket ücreti 9 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketten faydalanabilmek için SINIRSIZ150 yazıp, 5555'e mesaj atarak Sınırsız 150 Paketi teklifine kayıt olunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir
 • Sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Sınırsız 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Sınırsız 150 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SINIRSIZ150 yazıp 5555'e göndererek, Sınırsız 150 Paketi'ni alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SINIRSIZ150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Sınırsız 150 Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri müşterinin tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Sınırsız 150 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN SINIRSIZ150 yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Sınırsız 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SINIRSIZ150 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.