Eşsiz Paketler

Eşsiz Paketler

Eşsiz 4-8-15GB Paketlerinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.

​​​Faturasız Eşsiz Paketler, ihtiyacınıza göre 4GB, 8GB, ya da 15GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 250 SMS ile Türk Telekom’da! Hem de tüm Türk Telekomlular yararlanabiliyor!

Eşsiz Paketler'i Türk Telekom Uygulaması ​üzerinden satın alabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirin, giriş yapın, siz de faydalanın! ​​​

Eşsiz Paketler 24.12.2020 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır. 24.12.2020 tarihi öncesinde pakete kayıt olan müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edecektir.


​​​
​​
Eşsiz Paketler Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne​ Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Eşsiz 4GB 28 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
4GB Cepten İnternet
39 TL / 4 HaftaESSIZ4GB yaz 5555'e gönder
Eşsiz 8GB 28 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
8GB Cepten İnternet
45 TL / 4 HaftaESSIZ8GB yaz 5555'e gönder
Eşsiz 15GB 28 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
15GB Cepten İnternet
57​ TL / 4 HaftaESSIZ15GB yaz 5555'e gönder
​​
​​

Paketlere kayıt Online İşlemler Uygulaması, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

 • Eşsiz Paketleri'nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Eşsiz paketler'i Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirin, giriş yapın, siz de faydalanın!

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Eşsiz Paketler SMS Aktivasyon Bilgisi
PaketKayıt TalebiKalan Sorgulamaİptal TalebiKısa Numara
Eşsiz 4GB PaketiESSIZ4GBKALAN ESSIZ4GBIPTAL ESSIZ4GB5555
Eşsiz 8GB PaketiESSIZ8GBKALAN ESSIZ8GBIPTAL ESSIZ8GB5555
Eşsiz 15GB PaketiESSIZ15GBKALAN ESSIZ15GBIPTAL ESSIZ15GB5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

​​​​