EyeSense logosu

EyeSense

Görme Engellilerin telefonlarının ön ve arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilecek ve etraflarında bulunan nesneleri sesli uyarı sistemi ile tanımalarına yardım eder.

Ücretsiz
Telefon Kütüphanesi  logosu

Telefon Kütüphanesi

Bu uygulamayla sesli kitap dinleme, para tanıma, sesli ilaç prospektüsleri, ses betimlemeli resim sergileri gibi özellikleri Görme Engelli belgesiyle ücretsiz kullanabilir.

Ücretsiz
Kitaplara Ses  logosu

Kitaplara Ses

Kitaplara Ses Mobil Uygulaması görme engelliler yararına gönüllülerin kitap seslendirmesini sağlayan bir uygulamadır.

Ücretsiz
Erişilebilir Yaşam logosu

Erişilebilir Yaşam

Engellilerin günlük hayata katılımlarına katkı sağlayan, engellilerin günlük hayatta yaşadığı sorunlara somut çözümler getiren çeşitli servisleri bir arada sunan tüm operatörler için ücretsiz mobil uygulamadır.

Ücretsiz
İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi logosu

İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi

İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi ile işitme ve konuşma engelli bireysel ev telefonu müşterilerimiz onları arayanlara özel hazırlanan anonsu dinletebilirler.

Ücretsiz
Yazılı Çağrı Merkezi logosu

Yazılı Çağrı Merkezi

İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel Yazılı Çağrı Merkezi Hizmeti Online İşlem Merkezi üzerinden sağlanıyor!

Ücretsiz
Görüntülü Çağrı Merkezi logosu

Görüntülü Çağrı Merkezi

İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel Görüntülü Çağrı Merkezi Hizmeti Online İşlem Merkezi üzerinden sağlanıyor!

Ücretsiz
Sesli Konum Bilgisi logosu

Sesli Konum Bilgisi

Sesli Konum Bilgisi Servisi ile bulunduğunuz konuma en yakın hastane, eczane, taksi ve karakol noktalarının adreslerine tek numara üzerinden dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz
Sesli Bilgilendirme Servisleri logosu

Sesli Bilgilendirme Servisleri

Sesli Bilgilendirme Servisleriyle görme engelli ev telefonu müşterilerimiz kendilerine gönderilen bilgilendirme SMSleri sesli mesaj olarak alabilirler.

Ücretsiz
Görme Engelliler İçin Fatura Bilgilendirmeleri logosu

Görme Engelliler İçin Fatura Bilgilendirmeleri

Başvuruda bulunan görme engelli müşterilerimize Braille alfabesi ile basılmış özel fatura gönderimi veya sesli fatura bilgilendirmeleri yapılabilmektedir.

Ücretsiz
Sesli Abonelik Sözleşmesi logosu

Sesli Abonelik Sözleşmesi

Türk Telekom Mobil, Evde İnternet ve Ev Telefonu Abonelik Sözleşmelerini sesli dinleyebilirsiniz!

Ücretsiz
Müşteri Hizmetleri Aramalarında Öncelik logosu

Müşteri Hizmetleri Aramalarında Öncelik

Tüm engelli, gazi ve şehit yakını mobil müşterilerimiz çağrı merkezimizi aradıklarında bekletilmeden müşteri hizmetleri temsilcilerimize bağlanabilirler.

Ücretsiz
Engelliler için eSIM Uygulaması logosu

Engelliler için eSIM Uygulaması

İşitme engellileri acil durumlarda hayata bağlamak üzere Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Engelsiz Sağlık İletişim Merkezi (eSIM) Türk Telekom mobil abonelerine ücretsiz sunuluyor!

Ücretsiz