Pttcell Dijital 30GB Paketi

Pttcell Dijital 30GB Paketi

30GB

İnternet

250 DK
250 SMS

Pttcell Dijital 30GB Paketi

Pttcell Dijital 30GB Paketi'nde 20.02.2024 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibarıyla ilgili paketin KDV ve ÖİV dahil 300 TL olan ücreti, KDV ve ÖİV dahil 450 TL olarak güncellenecektir. Bahse konu güncelleme halihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler için geçerli olacaktır. ​

450TL Aylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

 • Paket, 16.03.2023 tarihi itibarıyla yeni abone alımına kapatılacaktır. Halihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut aboneler paketi iptal etmedikleri müddetçe aynı koşullarla faydalanmaya devam edeceklerdir.
 • Paket kapsamında yurt içi her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS ve 30 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket ücreti KDV-ÖİV dahil 450​ TL’dir.
 • Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz
 • SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT
 • Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aboneler ilgili paketleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden satın alabilecektir. Paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 10 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. ​
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 28 gün olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paketlerin geçerlilik süresi olan 28 gün sonunda, paketlerin yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paketler otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 27 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında ilgili paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paketler 28 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda ilgili paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Müşterilerin paketleri satın alabilmeleri için satın alım yapılacak kartta ilgili paket tutarı kadar bakiye bulunması gerekmektedir. Müşterinin satın alım esnasında yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paket satın alınamayacak olup, ilgili paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilecektir.
 • Geçerlilik süresi olan 28 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması veya paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.