Aktivasyona AyBoyu Paketi

Aktivasyona AyBoyu Paketi

Mevsim, gün, saat hesabım olmasın, ben her daim avantajlı konuşayım diyenler ay boyu bu paketle konuşuyor.

Paket Bilgisi

AyBoyu Paketi ile tüm faturalı hat sahibi TT Mobilliler; ayda 5 TL’ye bir fatura dönemi boyunca TT Mobil içi aramalarda kullanabilecekleri 3000 dakikaya sahip olur.

5 TL/Ay


TT Mobillilerle Konuşma
3000 DK
​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
Aktivasyona AyBoyu Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Ayboyu Paketi
Paketimle ne kadar konuşabilirim? TT Mobillliler'le aylık 3000 dakika
Paket ücreti ne kadar? Aylık sadece 5 TL
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
​​

Yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturasızdan geçiş yoluyla bireysel faturalı TT Mobil Tarifelerine gelen müşteriler ;

Gelen SMS'i ilk 30 gün içerisinde cevaplayın; Ayboyu Paketi'ni 15 TL yerine 5 TL'ye alın.

 • Paketten yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturasızdan geçiş yoluyla bireysel faturalı TT Mobil Tarifelerine gelen tüm müşteriler yararlanabilir.
 • Paketten ayda birden fazla kez yararlanılamaz, paket otomatik olarak her fatura dönemi için yenilenir.
 • Aylık olarak ifade edilen 3000 dakika bir fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki ücretsiz 3000 dakika her fatura döneminde yenilenir, kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, silinir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi TT Mobil içi dakikalar TT Mobil içi yapılacak görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • Paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Pakete kayıt olunduktan sonra yapılan TT Mobil içi görüşmeler öncelikli olarak paket kapsamındaki 3000 ücretsiz dakikadan düşecektir.
 • Paketten elde edilen ücretsiz sürelerin 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
 • Ayboyu paketi ile İyiGünler, İyiGeceler, İyiHaftasonları paketlerinden herhangi biri aynı anda kullanılamaz.
 • 15 TL yerine 5 TL'ye Ayboyu Paketini aktivasyondan sonraki ilk 30 gün içerisinde gelen SMS'i cevaplayan müşterilerimiz satın alabilir.
 • Paket alan müşterilerin bireysel faturalı ve kamu tarifeleri arasındaki tarife geçişlerinde ilgili paket kapsamında sunulan haklar devam edecektir.
 • Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında müşterilere TT Mobil tarafından bilgi SMS'i gönderilecektir. Paket aktivasyonunun gerçekleştiğine dair SMS gittikten sonra paket kapsamındaki ücretsiz dakikalar kullanılmaya başlanabilir.
 • Paket iptal edildiğinde 15 TL olarak satın alınabilir ancak 5 TL olarak tekrar satın alınamaz.

Paketiniz kapsamındaki kalan dakikalarınızı öğrenmek için SES yazıp 5555'e SMS göndererek kalan dakika bilginizi ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Paket dahilindeki dakikalarınızın %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak paketinizden kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Saniyeli Hepsibir Tarifesi ücretlendirme periyodu 1 sn olarak uygulanmakta olduğundan paketinizi bu tarifeyle kullanmanız durumunda paketinizin ücretlendirme periyodu 1 sn olarak uygulanacaktır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL AYBOYU FIRAT yazarak 5101'e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır.
Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.