Faturasız Karnaval Portföyü

Faturasız Karnaval Portföyü

Teklif 7 Ağustos 2018 itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.

Paket Bilgisi

Karnaval Portföyü’nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Standart, Kontrolü Seç, Ahlan, Mobil Data Jet, TV8, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

Portföy kapsamında sekiz adet paket sunulacak olup paket detayları aşağıdaki gibidir:

 • Karnaval 1 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 1 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 13 TL'dir. 
 • Karnaval 2 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 2 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 15 TL'dir.
 • Karnaval 3 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 3 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 19 TL'dir. 
 • Karnaval 4 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 4 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 24 TL'dir.
 • Karnaval 5 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 5 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 27 TL'dir.
 • Karnaval 6 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 6 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 29 TL'dir.
 • Karnaval 8 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 8 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 34 TL'dir.
 • Karnaval 10 GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 10 GB cepten internet, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 39 TL'dir.

Karnaval 2GB, Karnaval 3GB, Karnaval 4GB, Karnaval 5GB, Karnaval 6GB, Karnaval 8GB, Karnaval 10GB paketlerinin sunulduğu kampanyalar 24.10.2021 tarihi itibariyle kapatılmıştır.

 • Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Söz konusu paketlere, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı ile kayıt olunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptal işlemleri SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilebilecektir.
 • Müşterilerin paketleri satın alabilmeleri için bakiyelerinde ilgili paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve ilgili pakete iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında ilgili paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paketlerin otomatik yenilenme durumu için de aynı süreç geçerlidir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde paketler birden fazla kez alınabilir. Bu durumda ilgili paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde ilgili paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir, paketler bir daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Paketlerin geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paketlerin yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paketler otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda ilgili paket iptal edilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.