Akıllı Tarife

Akıllı Tarife


​​​​

Tarife Bilgisi​

​​​​​
 
Her Yöne
Dk'sı 2​,45 TL
Her Yöne
1,75 TL/SMS
AKILLITARIFE yazıp 6363'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Akıllı Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Akıllı Tarife
Yurt İçi Her Yöne Konuşma 2,45 TL/Dk
SMS 1,75 TL/SMS
MMS 1,25 TL

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 68,69kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​​​​​​​​
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Faydaları kazanabilmek için yeterli bakiye olmaması durumunda yurt içi her yöne dakika ve yurt içi her yöne SMS gönderim fiyatı 49,38 Kr olacaktır.
  • Tarife yeni aktivasyon, numara taşımaya ve içeriden geçişe açık olacaktır.
  • Bu tarifeye faturasız tarifelerden geçiş ücretsiz olacak olup, faturalı tarifelerden geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL olacaktır.
  • Tarifeye geçiş yapmak için AKILLITARIFE yazıp 6363 ’e kısa mesaj gönderilmelidir.
  • 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne kullanacağınız dakikalar paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.
  • Paketin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir. Faydaların 30 gün dolmadan bitmesi durumunda hatta yeterli bakiye varsa otomatik yenilenme gerçekleşecektir.
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi internet apn ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/100 KB olarak uygulanmaktadır.

Akıllı Tarife kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN AKILLITARIFE yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir. 

2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir. 

​​​​