Dünya Pazarlama Çalışan 25'lik Tarifesi

Dünya Pazarlama Çalışan 25'lik Tarifesi

Her yöne 600 dakika ve 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşmaya ayda sadece 25 TL.
​​

Tarife Bilgisi

Dünya Pazarlama ve Grup Şirketleri çalışanları iseniz Dünya Pazarlama Çalışan Tarifelerinden size uygun olanını seçin hem diğer Dünya Pazarlama ve Grup Şirketleri çalışanları ile ücretsiz konuşun.

​​​​​​
Dünya Pazarlama Çalışan 25'lik Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Aylık Ücret 25 TL 
Her yöne ücretsiz görüşme süresi 600 dk
Tarife içi ücretsiz görüşme süresi Sınırsız
Her Yöne ücretsiz SMS 1.000 SMS
Ücretsiz süre bittikten sonra Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ücretsiz süre bittikten sonra SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Ayda 9 TL'ye 1 GBİnternet Paketi** Var
İnternet Aşım ücreti*** 0,05 TL/MB

*Tarife içi sınırsız konuşmalar Dünya Pazarlama Çalışan Tarifeleri ve kurumsal Dünya Pazarlama hatlarını kapsamaktadır.
**Dünya Pazarlama Çalışan Tarifelerine özel olarak 9 TL'ye 1 GB internet Paketine "Net1" yazıp 5555'e göndererek kayıt olunabilecektir.
***Paketsiz kullanımlarda İnternet APN kullanımı 0.0021 TL / KB, WAP APN kullanımı 0,0073 TL/KB olarak ücretlendirilecektir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları,ilk 25 sn ücretsizve 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

​​​​​
​​

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

  • Tarifelerden TT Mobil'e numarasını taşıyan, yeni hat alan ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer İşbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yapan Dünya Pazarlama çalışanları ve grup şirketleri Ebru Elektirikli Ev Aletleri San.ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, Gimat Yayıncılık Anonom Şirketi, Metropol Lisans Pazarlama Dağıtım ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, Samanyolu Pazarlama Dağıtım ve Dış Ticaret Limited Şirketi çalışanları kurum kimliklerini ibraz ederek faydalanabilirler.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır. 444 ile başlayan numaralar (TT Mobil Müşteri Hizmetleri hariç), görüşme başına 40 kr'den ücretlendirilir.
  • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
  • Konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketi kullanımları İlk olarak paket kapsamındaki dakika, SMS ve cepten internet kullanım hakkı, sonrasında tarifeler kapsamındaki SMS ve cepten internet kullanım hakkı tüketilecektir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​