Yeni İkili 500 Paketi

Yeni İkili 500 Paketi

Yeni İkili 500 Paketi ile 30 gün boyunca yurtiçi Her Yöne 500 dk ve 500 MB cepten internet sadece 23 TL!
​​

Paket Bilgisi

Yeni İkili 500 Paketi ile yurtiçi her yöne 500 dakika ve 500 MB cepten internet sadece 23 TL!

YENIIKILI500 yazıp 5555'e SMS gönderin, Yeni İkili 500 Paketi’niz cebinize gelsin.

23TL/Ay
Her Yöne Konuşma
500 DK
Cepten İnternet
500 MB
YENIIKILI500 yazıp 5555'e gönderin.
​​​​​​​
​​​​
Yeni İkili 500 Paketi Ücret Bilgisi
Hangi Paket? Yeni İkili 500 Paketi
Ne Alırım? 30 gün boyunca Her Yöne 500 dk + 500 MB cepten internet
Ne Öderim? 23 TL
Nasıl Alırım? YENIIKILI500 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 500 dakika ve 500 MB cepten internet kullanımı içeren Yeni İkili 500 Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Yeni İkili 500 Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için YENIIKILI500 yazıp, 5555'e mesaj atarak Yeni İkili 500 Paketi'ne kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Paket, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdeki müşterilere ve Bimcell, PTTCell ve POCell hariç GPO müşterilerine açık olacaktır.
 • Paket kapsamındaki hakların geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paketin fiyatı 23 TL olacaktır. TT Mobil fiyatta değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Yeni İkili 500 Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hatta en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kapsamında sunulan faydalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paketin yenilenebilmesi için bakiyede en az paket tutarı kadar TL olmalıdır.
 • Dakikalar yurt içinde her yönü kapsar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan haklar devredilemez.
 • Yurtiçinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aynı anda birden fazla paketten yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.

Yeni İkili 500 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN YENIIKILI500 yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Yeni İkili 500 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YENIIKILI500 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2 Kuruş/100 KB'dır.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.