Türk Telekom Mobil Ödeme logosu

Türk Telekom Mobil Ödeme

Anlaşmalı üye işyerlerinden kredi kartına ihtiyaç duymadan sadece cep telefonu numaranız ile mobil faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizi kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz
Google Play'de Mobil Ödeme logosu

Google Play'de Mobil Ödeme

Google Play’deki tüm ödemelerinizi Türk Telekom Mobil Ödeme ile mobil faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz
App Store'da Mobil Ödeme logosu

App Store'da Mobil Ödeme

App Store'dan oyun, uygulama, müzik, film ve iCloud satın alımlarınızın tümünü mobil faturanıza yansıtarak ya da bakiyenizden düşerek Türk Telekom Mobil Ödeme ile ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz
Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme logosu

Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme

Huawei AppGallery’deki tüm ödemelerinizi Türk Telekom Mobil Ödeme ile mobil faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz
Pubg'de Mobil Ödeme logosu

Pubg'de Mobil Ödeme

PUBG Mobile harcamalarınızı, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz
İstanbulkart ile Mobil Ödeme logosu

İstanbulkart ile Mobil Ödeme

İstanbulkart yüklemenizi, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek güvenilir ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Ücretsiz
Spotify'da Mobil Ödeme logosu

Spotify'da Mobil Ödeme

Spotify Premium üyelik ücretlerini, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz