Neden Olmasın Paketi

Neden Olmasın Paketi

Neden Olmasın Paketi ile yurtiçi her yöne 600 dk, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 28 TL!

​Paket Bilgisi

Neden Olmasın Paketi’nde yurtiçi her yöne 600 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 28 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve  NEDEN  yazıp  4545'e SMS gönderin, Neden Olmasın Paketiniz cebinize gelsin.

28TL/Ay
Her Yöne Konuşma
600 DK
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten İnternet
2 GB
NEDEN yazıp 4545'e gönderin.
​​​​​​​​​​
​​​​​​​​
Neden Olmasın Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Neden Olmasın Paketi
Ne Alırım? Her yöne 600 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 28 TL
Nasıl Alırım? NEDEN yaz 4545'e ücretsiz SMS gönder
​​​​​​
 • Woopslu müşterilerimiz “NEDEN” yazıp 4545'e göndererek; Woopslu olmayan müşterilerimiz 7-25 yaş arasındaki bir kişiye ait uygun TC kimlik numarasını kullanarak NEDEN TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Woops'a hem de Neden Olmasın Paketi'ne kayıt olabilirler.
 • Neden Olmasın Paketi’nin ücreti 28 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Neden Olmasın Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için, NEDEN yazıp, 4545 'e mesaj atarak Neden Olmasın Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Faturasız tekliften TT Mobil'in, BİMcell, POCELL, Pttcell, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi ve Hemşehrim tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir. 
 • Neden Olmasın Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Neden Olmasın Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Neden Olmasın Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Neden Olmasın Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar NEDEN yazıp 4545 'e göndererek, Neden Olmasın Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL NEDEN yazarak 4545 e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Neden Olmasın Paketi kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Neden Olmasın Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Neden Olmasın Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN NEDEN yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Neden Olmasın 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL NEDEN yazarak 4545'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​