İyi Günler Paketi

İyi Günler Paketi

Günboyu konuşmaktan yorulacak, gündüzlerin ne kadar uzun olduğuna şaşıracaksınız.
​​

Paket Bilgisi

İyi Günler Paketi ile tüm faturalı hat sahibi TT Mobilliler; ayda 9 TL’ye sabah 05.00 akşam 17.00 saatleri arasında bir fatura dönemi boyunca TT Mobil içi aramalarda kullanabilecekleri 3000 dakikaya sahip olur.

​​
İyi Günler Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? İyi Günler Paketi
Paketimle ne kadar konuşabilirim? Sabah 05:00 – Akşam 17:00 saatleri arası geçerli aylık TT Mobillliler'le 3000 dakika
Paket ücreti ne kadar? Aylık sadece 9 TL
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
​​​​

IYIGUN  yazıp 5555 'e gönderin

TT Mobilli olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için TT Mobil bayilerine gelin.

 • Paketten tüm bireysel faturalı (Taraftar hatları ve TTNET dahil) ve Kamu tarifeleri yararlanabilir.
 • Paketten ayda birden fazla kez yararlanılamaz, paket otomatik olarak her fatura dönemi için yenilenir.
 • Aylık olarak ifade edilen 3000 dakika bir fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki ücretsiz 3000 dakika her fatura döneminde yenilenir, kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, silinir. 
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi dakikalar; 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, Kıbrıs ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır. 
 • Paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalarda, mevcut tarifenizin ücretlendirme koşulları geçerlidir. 
 • Paketli müşterilerimizin yapacakları TT Mobil yönü görüşmeler, öncelikli olarak paket kapsamındaki 3000 ücretsiz dakikadan düşecektir. Sadece Kamu protokol tarifelerinde grupiçi ücretsiz arama hakkına sahip müşteriler için grupiçi aramalar öncelikli tarife dakikalarından düşecektir. 
 • İyiGünler ile İyiGeceler paketlerine aynı anda sahip müşteriler için sabah 05.00-09.00 saatleri arasında yapılacak TT Mobil yönü görüşmeler öncelikli olarak İyiGünler Paketinden düşecektir. 
 • İyiHaftasonları ile İyiGünler paketlerine aynı anda sahip müşteriler için haftasonları yapılacak TT Mobil yönü görüşmeler öncelikli olarak İyiHaftasonları paketinden düşecektir. 
 • Paketten elde edilen ücretsiz sürelerin 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır. 
 • Birden fazla konuşma paketinden aynı anda faydalanılabilir. Sadece Ayboyu paketi ile İyiGünler, İyiGeceler, İyiHaftasonları paketlerinden herhangi biri aynı anda kullanılamaz. 
 • Paket alan müşterilerin bireysel faturalı ve kamu tarifeleri arasındaki tarife geçişlerinde ilgili paket kapsamında sunulan haklar devam edecektir. 
 • Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında müşterilere TT Mobil tarafından bilgi SMS’i gönderilecektir. Paket aktivasyonunun gerçekleştiğine dair SMS gittikten sonra paket kapsamındaki ücretsiz dakikalar kullanılmaya başlanabilir. 
 • Paket sahibi müşterilerimize paket kullanımlarına yönelik %80-%100 kullanım sınırı SMS’leri gönderilecektir.

Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı SES yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak paketinizden kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Saniyeli Hepsibir Tarifesi ücretlendirme periyodu 1 sn olarak uygulanmakta olduğundan paketinizi bu tarifeyle kullanmanız durumunda paketinizin ücretlendirme periyodu 1 sn olarak uygulanacaktır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL GUN yazarak 5555 'e veya 6031‘e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.

​​