Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi

Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi

Aylık Şebeke İçi 1000 Dakika Paketi ile 30 gün boyunca yurtiçi Şebeke içi 1000 dk sadece 14 TL!
​​

Paket Bilgisi

Aylık Şebeke İçi 1000 Dakika Paketi ile Şebeke İçi 1000 Dakika sadece 14 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve MOBIL 1000 yazıp 5555 'e SMS gönderin, Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

​​​​​​​​
Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi
Ne Öderim? 14 TL
Ne Alırım? 30 gün boyunca Şebeke içi 1000 Dk
Nasıl Alırım? MOBIL 1000 yaz 5555 'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​​​​​​​

TT Mobilli olmayanlar ; Yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için TT Mobil bayilerine gelin.

Faturasız TT Mobilliler AVEA1000 yazıp 5555'e gönderin

​​​​​​​​​​​​​​​
 • Paketten BİMcell, POCELL, Pttcell hariç bireysel faturasız hat sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz de paketten yararlanabilmektedir.
 • Paket kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Paketin fiyatı 14 TL olacaktır. TT Mobil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. 
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paketinizin yenilenebilmesi için bakiyenizde en az paket tutarı kadar TL olmalıdır.
 • Dakikalar yurt içinde TT Mobil içini kapsar. Kıbrıs SMS gönderimleri dahil değildir.
 • 30 gün içinde kullanılmayan bonuslar dakika hakları devredilemez.
 • Yurtiçinde TT Mobil hatlarından yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aynı anda birden fazla paketten yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
​​​​​​​​​​​​​​​

Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN MOBIL 1000 yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​

Şebeke İçi Aylık 1000 Dakika Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL MOBIL 1000 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​