Hesaplı 500 Paketi

Hesaplı 500 Paketi

Türk Telekom’dan çok hesaplı paketler! Hesaplı 500 Paketi’nde her yöne 500 DK ve her yöne 5000 SMS sadece 20 TL!

Paket Bilgisi

Hesaplı 500 Paketi’yle her yöne 500 DK ve her yöne 5000 SMS sadece 20 TL!

HESAPLI500 yazıp 5555’e SMS gönderin, Hesaplı 500 Paketi’niz cebinize gelsin!

30.07.2019 tarihi itibarıyla satın alınacak ya da yenilenecek Hesaplı 500 paketleri için paket içerigi yurtiçi her yöne 750 dakika ve her yöne 7500 SMS olarak güncellenecek, paket fiyatı 25 TL olacak, paket ismi Hesaplı 750 Paketi olarak anılacaktır.

15.03.2022 tarihi itibarıyla satın alınacak ya da yenilenecek Hesaplı 750 paketleri için paket fiyatı 45 TL olacaktır.
 
20TL/Ay
Her Yöne Konuşma
500 DK
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS
HESAPLI500 yazıp 5555'e gönderin.
​​
​​​
​​​
Hesaplı 500 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Hesaplı 500 Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 5000 SMS
Ne Öderim? 20 TL / AY
Nasıl Alırım? HESAPLI500 yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderin
​​​​
 • Hesaplı 500 Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 500 dakika ve her yöne 5000 SMS sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 20 TL'dir.
 • Hesaplı 500 Paketi'nden, BİMCELL, POCELL, PTTCELL, TEKNOSACELL, Standart, Faturasız Ofis, Bayi Çalışan, Kontrolü Seç, TV8, Ahlan, Mobil Data Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, müşteri tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Yenilenme esnasında bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. 29 günün sonunda yeterli bakiye bulunmazsa paket yenilemesi iptal edilir. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paket iptal durumunda, paket kapsamında verilen faydalar silinmeyecek, geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet faydaları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar ve KKTC dahil yurt dışı, faks, data, wap aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne SMS'ler yurt içi olmak şartıyla tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan dakika faydasının bitirilmesini takiben, müşterinin hattına tanımlı dakika faydası içeren başka paket veya kampanya yoksa müşterinin dakika kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan SMS faydasının bitirilmesini takiben, müşterinin hattına tanımlı SMS faydası içeren başka paket veya kampanya yoksa müşterinin SMS kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hesaplı 500 Paketi
PAKETE KAYIT HESAPLI500 --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN HESAPLI500 --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL HESAPLI500 --> 5555
​​​​​​​