Selfy'nin Turuncu Medium Kampanyası

16.05.2018 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

Selfy'nin Turuncu Medium Kampanya​sı'nda ayda 35 TL'ye 5GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor!

Detaylı bilgi için Türk Telekom Selfy sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Selfy'nin Turuncu Medium Kampanyası Ne Alırım? Ne Öderim? Bilgisi
Selfy'nin Turuncu Medium Kampanyası
Ne Öderim? 35 TL
Ne Alırım? Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5.000 SMS
+
5 GB Cepten İnternet
Nasıl Alırım? TURUNCU M yaz 4545'e gönder

10 Ocak 2019 tarihi itibarıyla Turuncu Medium Tarifesi'ne Şirketimizce uygulanmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş taahhütsüz müşteriler için geçerli aylık ücret 75 TL olacak şekilde güncellenmiştir. Belirtilen şekilde tarifeye kayıt olup Turuncu Medium Kampanyasından yararlanan müşteriler, 10 Ocak 2019 itibarıyla 23,08 TL indirimden faydalanacaklardır. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir.

Faturalı Medium tarifesine şirketimizin diğer faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiysen: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 51,92 TL'dir.
 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 51,92 TL'dir.

Turuncu Medium tarifesi detayları için tıklayabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

 • Selfy'nin Turuncu Medium Kampanyası'na katılmak için TURUNCU M yazıp 4545'e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Kampanyadan yararlanmak için Selfy'li olman ve Faturalı Turuncu Medium Tarifesi'ne kayıtlı olman gerekli. Turuncu Medium Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için TURUNCU M  yazarak 5555'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.

Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsin.

Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy'liysen TURUNCU M, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy'li değilsen TURUNCU M TC Kimlik No yazıp 4545'e SMS gönderebilirsin.

 • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Kampanya kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Turuncu Medium tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma ücreti 56,70 Kr/Dk ve SMS ücreti 40,75 Kr/SMS olarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan 5 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54 TL ücret yansıtılacak ve bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanmadığın kampanyan kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.
 • Kampanyan kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemesin.
 • 28.02.2016 tarihi itibarıyla Turuncu Medium tarifesine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınır.
 • 28.02.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olduysan, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırsın. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisin kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartın 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. Servisten yararlanmaya başlaman ve servisi iptal etmen durumunda ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacak.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi, ardından gelen SMSi ONAY yazarak cevaplamak gerekmektedir. 15 Mart 2018 itibarıyla Onay SMS ücreti 2TL'dir.
 • Selfy'den Turuncu Medium Kampanyası'nı iptal etmek istersen IPTAL TURUNCU M yazarak 4545'e SMS gönderebilirsin.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​