Süper Üçlü 3GB Paketi

Süper Üçlü 3GB Paketi

Türk Telekom faturasız mobil tarifelerindeki müşterilere Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 3 GB Cepten İnternet sadece 30TL!

Paket Bilgisi

Süper Üçlü 3GB Paketi ile Her Yöne 500 DK , Her Yöne 1000 SMS ve 3 GB Cepten İnternet sadece 30 TL!

Siz de Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerinde iseniz SUPER UCLU 3GB yazıp 5555'e SMS gönderin, Süper Üçlü 3GB Paket cebinize gelsin.

Süper Üçlü 3 GB Paketi 14.02.2019 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. 14.02.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Bu paket yerine satın alabileceğiniz benzer içerikteki paket:

Dolu 3 GB Paketi

30TL/Ay
Her Yöne
Konuşma
500 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten
İnternet
3 GB

SÜPER ÜÇLÜ 3GB yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​​
Süper Üçlü 3GB Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Süper Üçlü 3GB Paket
Ne Alırım? Her yöne 500 dk + 1000 SMS + 3 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 30 TL / AY
Nasıl Alırım? SUPERUCLU 3GB yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
  • Süper Üçlü 3GB GB Paketi'nin fiyatı mevcut müşteriler için aylık 30 TL'dir.
  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Süper Üçlü 3GB Paketi'nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.

Paket kapsamındaki her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Paket kapsamında arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Faturasız müşteriler SUPERUCLU 3GB yazıp 5555'a SMS gönderin.

Süper Üçlü 3GB Paketi SMS Aktivasyon Bilgisi
SÜPER ÜÇLÜ 3GB PAKETİ
PAKETE KAYIT SUPERUCLU 3GB --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN SUPERUCLU 3GB --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL SUPERUCLU 3GB --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​