Tivibulu Cep Tarifeleri

Tivibulu Cep Tarifeleri

Bol İnternetli Tarife Cebinizde, Tivibu Avantajı Evinizde!

Türk Telekom numara taşıma, yeni hat veya Türk Telekom faturasız tarifeden faturalıya geçenlere özel Tivibulu Cep Tarifeleri ile Tivibu paketleri evinizde! Bol konuşma dakikası, bol cepten internet ve her yöne SMS’in yanı sıra yeni nesil TV platformu Tivibu’nun güç​lü ve zengin içeriği sizlerle buluşacak.

Yerli filmlerden komediye, aksiyondan festival filmlerine dolu dolu Sinema Paketi ve spordan filme, belgeselden diziye, zengin içeriklerle dolu Süper Paket 24 Ay boyunca ücretsiz.

 Numara Taşıma & Yeni Hat & Faturasızdan Faturalıya
24 Ay Taahhütlü24 Ay Taahhütlü + Veri İşleme İzni Verenlere Taahhütsüz

750DK + 1000 SMS + 4GB + TİVİBU SİNEMA PAKETİ

37,74 TL 103,86​ TL162,50 TL​

750DK + 1000 SMS + 6GB + TİVİBU SÜPER PAKET

48,69 TL​​ 45 TL74,58 TL​​​

*HD paketler kampanya kapsamına dahil değildir.

 • 13 Nisan 2023 tarihinde Tivibulu 4GB Cep tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 13 Nisan 2023 itibarıyla; yeni hat tesisi, numara taşıma, şirketimizce sunulmakta olan mevcut faturasız ve faturalı tarifelerden geçis yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyat 103,86 TL, taahhütsüz fiyat ise 162,50 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.​
 • Kampanya 08.03.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Faturalı tarifelerden 24 fatura dönemi boyunca indirimli yararlanmak için aktivasyonun ardından "SOZ" yazarak 5555'e SMS'le taahhüt verilmelidir.
 • Taahhütlü tarifenin avantajı olarak Tivibu Süper ya da Sinema Paketinin  24 ay boyunca TT Mobil tarafından karşılanması faydasından  Yeni Tivibu aboneleri faydalanabilir. Bu faydadan faydalanmak icin TIVIBULU yazıp 5555'e sms gondererek şifre alınması gerekmektedir. Şifre alındıktan sonra, 444 5 375 Tivibu müşteri hizmetleri aranarak veya Türk Telekom  ofis/bayilerine alınan şifre aktif ettirilerek ,tarifenin avantajı olanTivibu paketinizin ücretini 24 ay boyunca TT Mobil tarafından  karşılanmasını sağlayabilirisiniz. 24 ayın sonunda  Tivibu Sinema/Süper paket üyeliğiniz devam edecek olup Tivibu Sinema/Süper paket üyeliği  güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan Tivibu avantajından faydalanmak için Tivibulu Cep Tarifeleri Kampanya katılım formunun imzalanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında iletilen katılım ŞİFRESİ'nin ve kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülüklerin üçüncü kişi/kişilere devredilmemesi gerekmektedir. Kampanya katılım koşullarından kaynaklanan damga vergisinden müşteri sorumlu değildir.
 • Tivibu aboneliği için verilen cihazların mülkiyeti TTNET'e aittir. Abonenin herhangi bir sebeple kampanyadan ayrılması, aboneliğin her hangi bir nedenle feshi  halinde 7 iş günü içinde verilen  cihazların  çalısır halde Türk Telekom Ofis veya Bayilerine  teslim edilmesi gerekmektedir. Cihazların teslim edilmemesi durumunda  aboneye  cihaz bedelleri yansıtılır.
 • Tivibu   paket içeriklerini belirleme ve  değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Tivibu Ev, IPTV alt yapısı uygun olan lokasyonlarda sunulabilmektedir.
MOBİL TARİFETAAHHÜTSÜZ TİVİBU PAKETİTİVİBU TAAHHÜTSÜZ PAKET FİYATI*
750DK + 1000 SMS + 4GB TİVİBU SİNEMA PAKETİ 38 TL
750DK + 1000 SMS + 6GBTİVİBU SÜPER PAKET 78 TL

*Tivibu taahhütsüz paket fiyatında belirtilen tutarlar cihaz kullanım bedeli dahil fiyatlardır.

*Tivibu Ev paketlerinde kampanya kapsamında sadece SD paket yer almaktadır.

Tivibulu Cep Tarifeleri kapsamında TT Mobil tarafından faturaların karşılanacağı Tivibu paketleri yukarıdaki tabloda sunulmuştur. Müşteri mobil tarifesini değiştirse dahi Kampanya kapsamında yararlanacağı TİVİBU paketini değiştiremez. Tivibu Paketini değiştiren müşterinin paket ücreti TT Mobil tarafından karşılanmayacaktır.

 • Tivibu Damga vergisi alınır.
 • Tivibulu Cep tarifelerinden başka bir tarifeye geçilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması veya hattın iptal edilmesi nedenleri de dahil olmak üzere Tivibulu Cep tarifelerinden cayılması durumlarında  Tivibu Sinema/Süper  paketinin  yürürlükteki güncel tarife   ücreti  ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.
 • Tivibu ile  belirtilmeyen tüm koşullar için Abonelik sözleşmesi  hükümleri geçerli olacaktır.
 • Tekliflerde sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefonları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 250MB için 9TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 250MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Taahhüt Onay SMS'i 2,08 TL'dir.
 • Faturalı tarifelerin taahhüdüne uyulmadığında BTK kararları uyarınca cayma bedeli faturalandırılır.  Cayma bedeli hesabına  kampanya kapsamında karşılanan Tivibu paket ücreti dahil edilmez.
 • 15.07.2016 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde İşletmeci ve İşbirliği faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya İşletmeci ve İşbirliği  faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşterilerin ilk faturalarına bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti yansıtılacaktır.
 • Teklif kapsamında sunulan yurt içi faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız


            Taahhüt vermek için : SOZ -> 5555
           Kampanyaya kayıt için : TIVIBUMOBIL ->5555
           Veri İşleme izni vermek için: KATIL ->5555
    

 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ("İşletmeci") hizmetidir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Detaylı bilgi; www.turktelekom.com.tr'de.
​​​​