Tam Benlik Paket

Tam Benlik Paket

Tam Benlik Paket ile yurtiçi her yöne 900 dk, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 33 TL!

Paket Bilgisi

28.05.2020 tarihi itibarıyla paket kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Tam Benlik Paket’inde yurtiçi her yöne 900 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 33 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve BENLIK yazıp  4545'e SMS gönderin, Tam Benlik Paket cebinize gelsin.

33TL/Ay
Her Yöne Konuşma
900 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
2 GB
BENLIK yazıp 4545'e gönderin.
​​​​​​​​
​​​​
Tam Benlik Paket Ücret Bilgisi
Hangi Paket? Tam Benlik Paket
Ne Alırım? Her yöne 900 dk + 1000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 33 TL
Nasıl Alırım? BENLIK yaz 4545'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
 • Woopslu müşterilerimiz “BENLIK” yazıp 4545'e göndererek; Woopslu olmayan müşterilerimiz 7-25 yaş arasındaki bir kişiye ait uygun TC kimlik numarasını kullanarak BENLIK TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Woops'a hem de Tam Benlik Paket'ine kayıt olabilirler
 • Tam Benlik Paket’in ücreti 33 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Tam Benlik Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, BENLIK yazıp, 4545' e mesaj atarak Tam Benlik Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Faturasız tekliften TT Mobil'in, BİMcell, POCELL, Pttcell, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi ve Hemşehrim tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir. 
 • Tam Benlik Paket’in kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Tam Benlik Paket’i kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Tam Benlik Paket’i 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Tam Benlik Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar BENLIK yazıp 4545 'e göndererek, Tam Benlik Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL BENLIK yazarak 4545 e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Tam Benlik Paket’i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Tam Benlik Paket’i faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Tam Benlik Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN BENLIKyazıp 4545 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Tam Benlik Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL BENLIK yazarak 4545 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​