Woops Dolu 2GB Ek İnternet Paketi

Woops Dolu 2GB Ek İnternet Paketi

Woops’tan İnternet Dolu Paket’i alanlara aylık ek 2GB cepten internet sadece 7 TL!
​​

Woops Dolu 2GB Ek İnternet Paketi

Şimdi Woops’lulara özel Woops’tan İnternet Dolu Paket’i alanlara aylık ek 2GB cepten internet sadece 7 TL!

Eğer Woops’tan İnternet Dolu Paket kullanıyorsan ve ek internet ihtiyacın varsa hemen DOLU2GB yazıp 4545’e gönder, sana özel bu fırsatı kaçırma!

Dolu 2GB Ek İnternet Paketi ile 30 gün boyunca geçerli 2 GB Cepten İnternet, sadece 7 TL!

Dolu 2GB Ek İnternet Paketi
Ne Öderim? 7 TL 
Ne Alırım? Ek 2 GB Cepten İnternet 7 TL’ye*
Nasıl Alırım?  DOLU yaz 4545'e gönder

* Woops'tan İnternet Dolu Paket kullanıyorsan, bu pakete özel Dolu 2GB Ek İnternet Paketi'ni 7 TL'ye almak için DOLU2GB yazıp 4545'e göndermen gerekli. Ek paket kapsamında sunulan internet hakkı 30 günlüktür ve dönem sonunda yenilenmez.

Hattına tanımlı Woops'tan İnternet Dolu Paket olması yeterli. Woops'tan İnternet Dolu Paket'e kayıt olmak için ise DOLU yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse DOLU TC Kimlik No yazıp (Örn: DOLU 12345678900) 4545'e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir. Sonrasında ek paket almak için DOLU2GB yazıp 4545'e göndermen yeterli.

 • Bu pakete kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Dolu 2GB Ek İnternet Paketi’nin fiyatı, Woops’tan İnternet Dolu Paket kullanan tüm faturasız Woops üyesi müşteriler için 7 TL’dir.
 • Paketteki internet avantajı 30 gün boyunca geçerli.  Paketindeki internetin bittiğinde, başka hediye internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın.
 • Paketinde kalan internetini öğrenmek için 9333'ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOLU2GB yazıp 4545'e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS'in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketin 30 gün sonunda yenilenmez. İstersen yeniden DOLU2GB yazıp 4545’e göndererek alabilirsin.
 • Paketteki internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Türk Telekom mobil ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor.
 • Dolu 2GB Ek İnternet Paketi'nden Woops’tan İnternet Dolu Paket’i kullanıyorsan faydalanabilirsin. Bu paket ile 30 gün boyunca yurt içi ek 2 GB internet kullanım hakkından faydalanabilirsin. Paketin ücreti KDV-ÖİV dahil 7 TL'dir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, yeni müşteri fiyatından faydalanabilmesi için numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
​​​​​​​​​​​​​