TEKNOSACELL Tarife Taahhüt Kampanyası

TEKNOSACELL Tarife Taahhüt Kampanyası


​​

Kampanya Bilgisi

Kampanyamız 05.07.2018 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.İlginiz için teşekkür ederiz.

Teknosacell tarifelerine taahhüt vererek 150 TL’ye varan tutarlarda Teknosa anında indirim çekine hak kazanabilirsiniz.

​​​​​​​​
 • Kampanya 04.04.2016 ve 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Turuncu Tarifesi, Tekno S, Tekno M, Tekno L veya Tekno XL tarifelerine 12 veya 24 fatura dönemi kalma sözü veren abonelere, taahhüt süresi boyunca geçerli 9 TL aylık sabit ücret indirimi verilecektir. Ayrıca, Tekno S, Tekno M, Tekno L ve Tekno XL tarifelerine 24 fatura dönemi taahhüt veren abonelere, aşağıdaki iletilen tutarlarda Teknosa Anında İndirim Çeki verilecektir. Teknosacell Anında İndirim Çeki olarak kullanılabilecek şifre, abonenin aktivasyon sırasında ilettiği irtibat numarasına iletilecektir. Abone, aylık sabit ücret indirimi ve anında indirim çekinden yararlanmak için "Teknosacell Tarife Taahhütnamesini ve Teknosa Anında İndirim Çeki Kampanyası" taahhütnamesini imzalamalıdır.
 • Kampanya kapsamında tarifede 24 fatura dönemi kalma sözüne karşılık Tekno S Tarifesi ve Tekno M Tarifesi müşterilerine 75TL, Tekno L Tarifesi ve Tekno XL Tarifesi müşterilerine ise 150TL tutarında anında indirim çeki verilecektir.
 • Kampanya duyurusu Teknosa tarafından SMS ve e-posta yolu ile ve www.teknosacell.com  üzerinden yapılabilecek olup kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin abonelik işlemleri için Teknosa mağazalarına başvurmaları gerekmektedir. Müşterinin faturasında, taahhüt süresi boyunca 9  TL aylık sabit ücret indirimi uygulanacaktır. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • 14.03.2018 tarihi itibarıyla Teknosacell Tarife Taahhüt Kampanyası' nın taahhüt kurgusunda güncelleme yapılacak olup, güncellemeye ilişkin detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.
  Halihazırda ilgili tarife kapsamında faturalı Turuncu Tarifesi, Tekno S, Tekno M, Tekno L veya Tekno XL Tarifesi'nde kalma taahhüdü alınmakta olup, bahse konu tarife dışında farklı bir tarifeye geçilmesi ya da kampanya kapsamında yaralanmakta olduğu mevcut tarifesinden düşük fiyatlı tarifeye geçiş yapması halinde aşağıda belirtilen koşullar çerçevesince cayma bedeli yansıtılmaktadır. Anılan tarih itibariyle, bahse konu taahhüt kurgusu 12 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler için Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü olacak şekilde güncellenecektir. 24 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler için ise mevcut taahhüt kurgusu devam edecektir. Daha açık ifade etmek gerekirse, belirtilen tarih itibariyle, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 12  fatura dönemi Taahhüt verip, taahhüt verilen süre kadar fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek olup; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  Bahse konu güncelleme halihazırda ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut müşteriler ve belirtilen tarih itibariyle tarifeye katılım sağlayacak yeni müşteriler için geçerli olacaktır.
 • Cayma tarihine kadar sağlanan tüm tarife sabit ücret indirimlerin toplamı ile taahhüt Süresi sonuna kadar taahhütname kapsamında tahsil edileceği belirtilen fakat henüz tahakkuk etmemiş aylık sabit ücretlerin toplamının kıyas edilerek bunlar arasından düşük olanı son faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca, kampanya kapsamında müşteriye sağlanacak olan Teknosa hediye çeki tutarının tamamı,.kullanılıp kullanılmamasından bağımsız olarak, Teknosacell faturasına yansıtılması suretiyle TT Mobil veya yetkilendirdiği Tahsilat firması tarafından tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında tahsil edilerek Teknosa’ya ödenecektir.
 • Teknosacell Taahhüt Kampanyası kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Ayrıca, kampanyadan faydalanılmaktayken tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • *13.06.2018 itibarıyla taahhüt kurgusu 24 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler için Teknosacell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü olacak şekilde güncellenecektir. Daha açık ifade etmek gerekirse, belirtilen tarih itibariyle, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.24 fatura dönemi Taahhüt verip, taahhüt verilen süre kadar fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek olup; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Anında indirim çeki sadece Teknosa mağazalarında kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. 
 • Aynı Anında indirim çeki sadece bir siparişte kullanılabilir.
 • Anında indirim çeklerinin kullanımı için tek faturadaki Teknosa toplam alışveriş tutarının, kullanılmak istenilen toplam hediye çeki tutarının en az 2 katı olmalıdır.
 • Bir alışverişte en fazla üç anında indirim çeki kullanılabilir.
 • Anında indirim çeki karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
 • Anında indirim çeki tutarına KDV dâhildir.
 • Anında indirim çekinin saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. Anında indirim çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Teknosa'nın veya TT Mobil’nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Anında indirim çeki www.Teknosa.com internet sitesinden yapılan online alışverişlerde kullanılamaz.
 • Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez anında indirim çekine hak kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile anında indirim çeki kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir. 
 • Teknosa anında indirim çeki Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletinen kodun ardından, Teknosa mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır.
​​​​