Yıkılan Paket

Yıkılan Paket

TT Mobil'e gelenlere özel her şey dahil Yıkılan Paket !

Paket Bilgisi

Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifi, 18 Temmuz 2012 tarihi itibarıyla, yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

KAYIT yazıp 1991 'e SMS gönderin, sadece 19 TL 'ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık!

8 Ocak itibarıyla , Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanan ve bu pakette 12. ayını dolduran müşterilerimiz,

 • Her yöne 500 dakika , her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içeren Yıkılan Paketi 23 TL ’ye,
 • Her yöne 500 dakika ve her yöne 5000 SMS içeren YENİ Yıkılan Paketi 19 TL ’ye alabileceklerdir.

Yeni Yıkılan Paketi almak isteyen müşterilerimizin, mevcut Yıkılan Paketleri’nin otomatik yenilemesini iptal ettikten sonra, mevcut paketlerinin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda KARMA yazıp 1991 ’e göndermeleri gerekmektedir.

Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanan ve bu pakette 12. ayını doldurmamış müşterilerimiz, 12. aylarını doldurana kadar, her yöne 500 dakika , her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içeren Yıkılan Paketi 19 TL ’ye almaya devam edebileceklerdir.

​​
 • 18 Temmuz 2012 tarihine kadar, numarasını TT Mobil'in Katlayan, Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan Tarifeleri dışındaki faturasız tarifelerine taşıyan tüm bireysel müşterilerimiz, numara taşıma ile TT Mobil'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAYIT yazıp, 1991 'e kısa koduna mesaj attıktan sonra Yıkılan Paket'i her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet olarak satın alabilmekteydi.
 • 8 Ocak 2013 tarihi itibarıyla, Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanan ve bu pakette 12. ayını doldurmayan müşterilerimiz için paket fiyatı 19 TL, 12. ayını dolduran müşterilerimiz için paket fiyatı 23 TL olacaktır.
 • Yıkılan Paket'ten faydalanan abonelerden, 28.03.2013 tarihi itibariyle 12. aylarını dolduracak olanların 01.06.2013 tarihine kadar paketleri 19 TL'den yenilenecektir.
 • 18 Temmuz 2012 öncesinde numarasını TT Mobil'in Katlayan, Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan Tarifeleri dışındaki faturasız tarifelerine taşımış ve numara taşıma ile TT Mobil'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAYIT yazıp, 1991 kısa koduna mesaj attıktan sonra, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet kullanım hakkı içeren Yıkılan Paket'i almış aboneler tarafından alınabilecek Yeni Yıkılan Paket 19 TL’ye sunulacak olup, söz konusu paket yalnızca belirtilen müşteriler tarafından alınabilecektir. Yeni Yıkılan Paketi almak isteyen müşterilerimizin, mevcut Yıkılan Paketleri’nin otomatik yenilemesini iptal ettikten sonra, mevcut Yıkılan Paketleri’nin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda, KARMAyazıp 1991 ’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Yıkılan Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 güngeçmiş olmalıdır.
 • Müşterilerilerimiz Yıkılan Paket'lerin her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından her 30 günde bir kez faydalanabilmektedir.
 • Yıkılan Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Yıkılan Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar KAYIT yazıp 1991'e göndererek, Yıkılan Paket'i alabilirler.
 • Paket yenilenmesi için müşterilerin paket tutarı üzerinde bakiyesi olması gerekmektedir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Numara taşıma ile gelen müşteri, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Yıkılan Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanamaz. Söz konusu koşullarda Yıkılan Paket'i talep eden müşteriye, TT Mobillliler'le 1000 dakika faydası içeren Yıkılan Paket verilecektir ya da müşterinin mevcut numara taşıma ya da cihaz kampanyasını iptal etmesi gerekmektedir.
 • Yıkılan Paket kapsamında verilen tüm faydaların kullanım süresi 30 gündür, bu süre içerisinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • Yıkılan Paket kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Yıkılan Paket'in aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Yıkılan Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • TT Mobil Yıkılan Paket ve Yeni Yıkılan Paket'in fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​​

Yıkılan Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN yazıp 1991 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL  yazarak 1991 ’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​

Hem Internet hem WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​​​​​​​