Fırsat 500 Paketi

Fırsat 500 Paketi

Numarasıyla Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelenlere ve yeni faturasız Türk Telekom mobil hat alanlara Fırsat 500 Paketi ile her yöne 500 dakika sadece 17 TL!

Paket Bilgisi

Siz de Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelin ve HERYONE500 yazıp 5555'e SMS gönderin, Fırsat 500 Paketi’niz cebinize gelsin.

Bu paketi ​Türk Telekom Uygulaması'ndan​ satın alabilirsiniz.


17TL/Ay
Her Yöne Konuşma
500 DK

HERYONE500 yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​​​​
Hangi Paket? Fırsat 500 Paketi
Ne Alırım? Her yöne 500 Dk
Ne Öderim? 17 TL
Nasıl Alırım? HERYONE500 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
 • Paket 31 Ekim 2017 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmış olup halihazırda paketten faydalanan müşteriler aynı koşullarla yaralanmaya devam edecektir. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış ve otomatik yenileme özelliği iptal olmuş müşteriler, paketi yeniden satın almak istemeleri halinde daha önce faydalandıkları paket ücreti üzerinden yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • Numarasını Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız mobil tarifelerine veya BİMcell, POCELL, Pttcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerine taşıyan ve yeni hat alarak bu tarifelere gelen müşterilerimiz, numara taşıyarak ya da yeni bir faturasız hat alarak gelmelerinin ardından 30 gün içinde Fırsat 500 Paketi'ni satın alabilirler. Numarasını taşıyarak ya da yeni faturasız hat alarak gelen müşteriler Fırsat 500 Paketi kapsamında, 17 TL'ye her yöne 500 dakika konuşma paketini satın alabilirler.
 • Paketten kalan haklar, KALAN HERYONE500 yazıp 5555'e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
 • Fırsat 500 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. İstenirse IPTAL HERYONE500yazıp 5555'e gönderilerek paketlerin otomatik yenilenmesi iptal edilebilir. 
 • Paketler kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları ve KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamındaki arama haklarının geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket dahilinde verilen faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.
 • Numarasını taşıyarak Fırsat 500 Paketi'nden faydalanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır.
 • Taraftar hat sahipleri de Fırsat 500 Paketl'nden faydalanabilirler.
 • Fırsat 500 Paketi'nden yalnızca yeni müşteriler yararlanabilir.
 • Paketteki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • AVEA paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fırsat 500  Paketi kapsamındaki dakikalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN FIRSAT500 yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *122#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Fırsat 500  Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL FIRSAT500 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

​​​​