İkili 1000 Paketi

İkili 1000 Paketi

İkili 1000 Paketini yeni müşteri fiyatından 19TLye alan müşteriler paketi ilk defa aldıkları tarih üzerinden12 ay geçmişse 15 Eylül 2015 tarihinden itibaren 22TL ye alabileceklerdir.
​​

Paket Bilgisi

28.05.2020 tarihi itibarıyla paket kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

İkili 1000 Paketi ile yurtiçi her yöne 1000 dakika ve 1 GB cepten internet, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler için sadece 19 TL !

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve IKILI1000 yazıp 5555 'e SMS gönderin, İkili 1000 Paketi’niz cebinize gelsin. 

15 Eylül 2015 itibariyle, İkili 1000 Paketin ilk kayıt tarihi üzerinden 12. ayını dolduran müşterilerin paket yenilemeleri 22 TL'den olacaktır.

​​​
​​​​​​​​
İkili 1000 Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? İkili 1000 Paketi
Ne Alırım? 30 gün boyunca Her Yöne 1000 dk + 1 GB cepten internet
Ne Öderim? 19 TL
Nasıl Alırım? IKILI1000 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​​​​​​​
 • 20.10.2016 tarihi itibarıyla müşteriler yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet içeriğiyle paketten 25 TL'ye faydalanacaktır.
 • Paket, 28 Ekim 2014'te tüm müşteriler için müşteri alımına kapatılmıştır. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış müşterilerin paket yenilemeleri devam etmektedir.
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 1000 dakika ve 1 GB cepten internet kullanımı içeren İkili 1000 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, İkili 1000 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde IKILI1000 yazıp, 5555'e mesaj atarak İkili 1000 Paketi'nin yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Paket, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdeki müşterilere ve Bimcell, PTTCell ve POCell hariç GPO müşterilerine açık olacaktır.
 • Numara taşıma ile gelen ve İkili 1000 Paketi'nin yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketten Yıl Boyu Rahatım Kampanyası’na özel simkartlar yararlanamamaktadır.
 • Paket, Woops Her Yöne 5000 SMS Paketi ile aynı anda kullanılamamaktadır.
 • Paket kapsamındaki hakların geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paketin fiyatı yeni müşteriler için 19 TL, halihazırdaki TT Mobil faturasız tarifelerindeki müşteriler için 30 TL'dir. TT Mobil fiyatta değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, İkili 1000 Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hatta en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kapsamında sunulan faydalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paketin yenilenebilmesi için bakiyede en az paket tutarı kadar TL olmalıdır.
 • Dakikalar yurt içinde her yönü kapsar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan haklar devredilemez.
 • Yurtiçinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 56,70kr/dk olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aynı anda birden fazla paketten yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
​​​​​​​​​​​​​​​

İkili 1000 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN IKILI1000yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir. 

​​​​​​​​​​​​​​​

İkili 1000 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL IKILI1000 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

​​​​​​​​​​​​​​​

Paket aşım ücreti 0,88 Kuruş/100 KB’dır. 

​​​​​​​​​​​​​​​

WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB, Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB'dir. 

​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​