Süper Fikir

Süper Fikir

​​Süper Fikir tarifesiyle ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun!
​​

Tarife Bilgisi

Süper Fikir tarifesiyle ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun!

66,01TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Süper Fikir Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Her Yöne Dakikalar Aylık Sabit Ücret Konuşma Ücret Toplam Ücret
1-1005 TL* 5 TL10 TL
101-20010 TL15 TL
201-30015 TL20 TL
301-40020 TL25 TL
401-50025 TL30 TL
Her Yöne Her 100 Dakika Ek 23,90 TL'dir.

(*) Tarifeye kaydolup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca KDV-ÖİV dahil 23,90 TL’dir.

MMS ücreti için tıklayınız.

Yurtiçi SMS ücreti için tıklayınız.​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 • 13 Nisan 2023 tarihinde Süper Fikir tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 13 Nisan 2023 itibarıyla; tarifenin aylık ücreti 66,01 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖIV dahildir.
 • Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve Diğer İşbirliği faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. TT Mobil'in diğer faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
 • Tarifenin aylık sabit ücreti, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşterilerimiz için taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca uygulanacaktır.
 • Tarife kapsamında tarifeye kayıt tarihini takiben ilk 60 gün içerisinde taahhüt verilmesi gerekmektedir. 60 günlük sürenin bitiminden itibaren taahhüt verilemeyecektir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Taahhüt verip ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, diğer operatöre numarasını taşıyan, TT Mobil'in faturasız tarifelerine geçen müşterilerimizin son faturalarına, tarife'nin aylık sabit ücreti üzerinden müşterilerimizin tarifede kaldıkları süre boyunca uygulanan aylık indirim tutarlari toplami cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip tarifeye kaydolan ve aylık ücret indirimi alacağı fatura döneminde hat iptali yapan, diğer operatörere numarasını taşıyan, TT Mobil'in faturalı ya da faturasız tarifelerine geçen müşterilerimize, o fatura dönemi için bu tarifeye ait aylık ücret indirimi verilmeyecektir.
 • 01.12.2011 tarihi ve sonrasında TT Mobil'in faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerimizden bir kereye mahsus 31,08 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve müşterilerimizin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalar, TT Mobil, Ev, İş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Her yöne görüşme süreleri görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki dakikalarını kullanamayacaklardır.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabileceklerdir.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.
 • Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036'ya, içinde bulunduğunuz 100 dakika kademesinde bir sonraki kademeye geçiş için kaç dakika daha konuşabileceğinizi, SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servisler 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • 29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.​