Woops’tan İnternet Dolu Paket

Woops’tan İnternet Dolu Paket

Sana İnternetin Böylesi Yakışır!

*Paket kapatılmıştır. 17.04.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Woops'tan İnternet Dolu Paket

Woops'lunun İnterneti Uçuruyor! 4.5G'ye şimdiden hazır olmak isteyen Woops'lulara, Woops'tan İnternet Dolu Paket!

Şimdi 4 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS içeren her şey dahil paket ayda sadece 33 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise ek 2 GB yalnızca 7 TL'ye!

Üstelik bu pakete kayıtlı Woops'lular, dilerlerse Woops'tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası'na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET'in keyfini çıkarıyor!

BU TEKLİFTEN 25 TL'ye YARARLANMAK İÇİN FATURALIYA GEL
Woops'tan İnternet Dolu Paket Ne alırım? Ne Öderim? Bilgisi
Woops'tan İnternet Dolu Paket
Ne Öderim? 33 TL
Ne Alırım? Her Yöne 500 Dakika
+
Her Yöne 5.000 SMS 
+
4 GB Cepten İnternet
+
Ek 2 GB Cepten İnternet 7 TL'ye*
+
Geceleri  BEDAVA İnternet**
Nasıl Alırım?  DOLU yaz 4545'e gönder

* Woops'tan İnternet Dolu Paket'e özel 7 TL'ye Dolu 2GB Ek İnternet Paketi'ni almak için DOLU2GB yazıp 4545'e göndermen gerekli. Ek paket kapsamında sunulan internet hakkı 30 günlüktür ve dönem sonunda yenilenmez.

** Bedava İnternet hakkından yararlanmak için Woops'tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası'na GECENET yazıp 4545'e göndererek kayıt olman gerekiyor. Faydadan yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattına tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olman gerekli. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkın 30 gün boyunca her gün 00.00-06.00 saatleri arasında ve toplam 3 GB ile sınırlıdır.

Woops'tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası detayları için tıklayabilirsiniz!

Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise DOLU yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse DOLU TC Kimlik No yazıp (Örn: DOLU 12345678900) 4545'e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

 • Bu pakete kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Woops'tan İnternet Dolu Paket'in fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 25 TL, mevcut müşteriler için aylık 33 TL'dir.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS'ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın.
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333'ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOLU yazıp 4545'e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS'in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. İptal etmek için IPTAL DOLU yazıp 4545'e göndermen gerekiyor.
 • Paketi iptal etmediğin sürece bakiyende yeterli TL varsa 30 günün sonunda paketin yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsın.
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Paketindeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Paketindeki SMS'lere web üzerinden gönderilen SMS'ler dahil edilmiyor.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Türk Telekom mobil ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. "Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum." dersen tekrar satın alman lazım.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • Dolu 2GB Ek İnternet Paketi'nden Woops'tan İnternet Dolu Paket'i kullanıyorsan faydalanabilirsin. Bu paket ile 30 gün boyunca yurt içi ek 2 GB internet kullanım hakkından faydalanabilirsin. Paketin ücreti KDV-ÖİV dahil 7 TL'dir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, yeni müşteri fiyatından faydalanabilmesi için numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​