Elit Paketler

Elit Paketler

İnternet

750 DK
250 SMS

Elit Paketler

​​​Elit Paketler, ihtiyacınıza göre 5 GB, 10 GB, 15 GB ya da 25 GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 250 SMS ile banka uygulamalarında!

Elit Paketleri ile lira yükl​emenize gerek kalmadan anlaşmalı Banka uygulamalarından doğrudan satın alabilirsiniz! ​​

180TL'den başlayan fiyatlarla

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Hangi Paket?
Paket Geçerlilik Süresi Nedir?
Ne Alırım?
Ne Öderim?
Nasıl Alırım?
Elit 5
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
5 GB Cepten İnternet
180 TLAnlaşmalı banka uygulamaları
aracılığıyla satın alabilirsiniz.
Elit 10
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
10 GB Cepten İnternet
215 TLAnlaşmalı banka uygulamaları
aracılığıyla satın alabilirsiniz.
Elit 15
4 Ha​fta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
15 GB Cepten İnternet
250 TLAnlaşmalı banka uygulamaları
aracılığıyla satın alabilirsiniz.
Elit 25
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
25 GB Cepten İnternet
290 TLAnlaşmalı banka uygulamaları
aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Paketler yalnızca anlaşmalı banka kanallarından satın alınabilmektedir.

 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • ​Şirketimizce yeni bireysel faturasız paket lansmanı yapılacaktır. Elit Paketleri'nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, anlaşmalı bankalar aracılığıyla başvuruda bulunabilecektir. İlgili paket kaydının başarılı bir şekilde tamamlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da abonelere bilgi verilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir. Paketler geçerlilik süresi sonunda otomatik yenilenmeyecektir.
 • ​Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarife dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Elit 5 Paketi için “KALAN ELIT5” yazıp 5555’e SMS göndererek kalan sorgusu yapılır.

Elit 10 Paketi için “KALAN ELIT10” yazıp 5555’e SMS göndererek kalan sorgusu yapılır.

Elit 15 Paketi için “KALAN ELIT15” yazıp 5555’e SMS göndererek kalan sorgusu yapılır.

Elit 25 Paketi için “KALAN ELIT25” yazıp 5555’e SMS göndererek kalan sorgusu yapılır.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.