Bana Özel 8 GB Paketi

Bana Özel 8 GB Paketi

Türk Telekom’dan size özel paketler! Bana Özel 8 GB Paketi’nde tam 8 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 42 TL!

Paket Bilgisi

Bana Özel 8 GB Paketi’nde tam 8 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 42 TL!

Siz de Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerinde iseniz ve Detaylar sekmesinde belirtilen paketlerden birini kullanıyorsanız, BANAOZEL8GB yazıp 5555'e SMS gönderin, Bana Özel 8 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

​31.03.2020 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

42TL/Ay
Her Yöne
KonuşMa
1000 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten
İnternet
8 GB
BANAOZEL8GB yazıp 5555 e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​
Hangi Paket? Bana Özel 8 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 8 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 42 TL / AY
Nasıl Alırım? BANAOZEL8GB yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
​​
​​​​ ​​​​
 • Bana Özel 8 GB Paketi'nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TEKNOSACELL haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşterilerden aşağıdaki şartları sağlayanlar yararlanabilecektir.
 • İlgili paketten aşağıdaki paketlerden birine son 60 gün içinde kayıt olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Diğer bir ifade ile belirtilen paketlere son 60 gün içinde kayıt olan aboneler bu süre zarfında ilgili paketi iptal etmiş olsa bile Bana Özel 8 GB Paketi'nden yararlanabilecektir.
  • Bol ve Hızlı 5 GB Paketi
  • Yeni Yıl 6 GB Paketi
  • Yeni Yıl 4 GB Paketi (sadece 32 ve 35 TL ödeyerek faydalanan aboneler)
  • Büyük Fırsat 2 GB Paketi (sadece 30 TL ödeyerek faydalanan aboneler)
  • Dolu 3 GB Paketi (sadece 30 TL ödeyerek faydalanan aboneler)
  • Dopdolu 3 GB Paketi'nden (sadece 30 TL ödeyerek faydalanan aboneler)
 • Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 8 GB internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 42 TL'dir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • Paketler geçerlilik süresi içerisinde birden fazla alınabilir.
 • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • Paketin iptal edilmesi halinde paket kapsamında sunulan faydalar geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurt içi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketler kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Bana Özel 8 GB Paketi
Bana Özel 8 GB Paketi
PAKETE KAYIT BANAOZEL8GB--> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN BANAOZEL8GB --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL BANAOZEL8GB --> 5555

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Paket kapsamında arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​
​​​