Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Mobil Wifi Tarifeleri ile internetiniz yanınızda!

29,58TL'den başlayan fiyatlarla Evimde Mobil Wifi tarifeleri ile dilediğiniz yerden internete bağlanmanın keyfini çıkartabilir; dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişebilirsiniz.

Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Dilerseniz aşağıdan bilgilerine ulaşabileceğiniz Ek Data Paketini satın alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.

​​​​
​​
Evimde Mobil Wifi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Taahhütlü Ücret*
Taahhütsüz Ücret**
Evimde Mobil Wifi 10GB
19,38 TL
29,58 TL
Evimde Mobil Wifi 20GB
29,58 TL
39,78 TL
Evimde Mobil Wifi 50GB
65,27 TL
85,67 TL
Evimde Mobil Wifi 100GB
137,69 TL
168,29 TL
Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB
46,44 TL
49,98 TL
Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB
60,72 TL
64,25 TL
Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB
100,49 TL
104,03 TL
Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB
156,59 TL
170,33 TL

Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB tarifelerinin taahhütlü ücretlerine modem ücreti dahildir.

27.04.2020 tarihi itibarıyla Evimde Mobil Wifi 10GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB Tarifeleri yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 24 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

(**) 24 fatura dönemi sonunda geçerli olacak fiyatlardır.

​​​

Belirtilen fiyatlar 22 Aralık 2020 itibarıyla Evimde Mobil Wifi Tarifeleri'ne gelen müşteriler için geçerlidir.​​​

  Türk Telekom Mağazalarına gelerek Evimde Mobil Wifi Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

 • 27 Nisan 2020'de Evimde Mobil Wifi 10GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB Tarifeleri abone alımına kapatılmıştır.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

  Evimde Mobil Wifi Tarifeleri Aşım Ücreti Bilgisi
  YURTİÇİ AŞIM*
  SMSGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  İNTERNETİnternet aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
 • Evimde Mobil Wifi 100GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB Tarifeleri'nin sms ücretlendirmesi 47,61 Kr/SMS'tir.
 • Tarifelere, yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Dilerseniz aşağıdan bilgilerine ulaşabileceğiniz Ek Data Paketini satın alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.
 • Evimde Mobil Wifi Tarifelerinde 24 ay taahhütlü tekliflerde olan müşterilerimizin taahhütleri sona erdiğinde taahhütsüz fiyatlar üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Modemli tarifelerde Wi-Fi Modem temlikli olarak verilir, 24 ay sonunda modemin mülkiyeti aboneye ait olur.
 • Modemsiz tarifelerde bir üst tarifeye geçiş mümkündür, modemli tarifelerde bir üst tarifeye geçiş yapılamaz.
 • Evimde Mobil Wifi 10GB Tarifesinden Evimde Mobil Wifi 20GB, Evimde Mobil Wifi 50GB ve Evimde Mobil Wifi 100GB Tarifeleri'ne; Evimde Mobil Wifi 20GB Tarifesi'nden Evimde Mobil Wifi 50GB ve Evimde Mobil Wifi 100GB Tarifesi'ne, Evimde Mobil Wifi 50GB Tarifesi'nden Evimde Mobil Wifi 100GB Tarifesine geçiş mümkündür. Modemli tarifelerdeki abonelerin, tarifesinden daha yüksek ücretli Evimde Mobil Wifi Tarifeleri'ne geçiş imkanı yoktur.
 • Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB Tarifesi müşterilerine özel Tivibu Go yönüne geçerli ek 5GB internet faydası verilecektir. Bu fayda müşterinin 24 ay taahhüt süresi boyunca geçerli olacak olup müşterinin hattına her ay otomatik tanımlanacak ve kalan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Yukarıda belirtilen Tivibu Go yönüne geçerli ek 5GB internet faydası, 7 Ekim 2019 itibarıyla Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB Tarifesi'ne gelen müşterilerimiz için de geçerlidir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Bu tarifeler sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Paketlere tanımlı olan ücretlendirme yapısı ve veri kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Bir fatura dönemi  içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, Şirketimiz tarafından ilgili mevzuat ve / veya abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına neden olunması, tarife kapsamında teslim edilen cihazın, taahhüt süresi içerisinde kaybedilmesi, çalınması ve/veya herhangi bir şekilde kullanılamaz hale gelmesi, hattın devredilmesi, farklı bir operatöre taşınması halleri de dahil olmak üzere müşterilerin yükümlülüklerine uymaması durumunda, müşterilerin son faturalarına taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar taahhüt kapsamında sağlanan indirim bedellerinin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen tarife bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtacaktır. Modemli tarifelerde, yukarıda belirtilen cayma bedeline ek olarak modem taksidi tutarının kalan bedeli de dahil edilecektir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma ve yeni hat tesisi ile tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimizin; tarifenin ıslak imzalı taahhütnamesinde de yer aldığı üzere, yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • 24.07.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,6 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • İnternet hakkı biten müşterilerimiz, "MOBIL EK" yazıp 5555'e göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ek data paketini satın alabilirler.
 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 15,3 TL'dir.
 • Paket, aynı fatura dönemi içerisinde birden fazla kez satın alınabilir.
 • Mobil Wifi Ek Data Paketi'nden Evimde Mobil Wifi 10GB, Evimde Mobil Wifi 20GB, Evimde Mobil Wifi 50GB, Evimde Mobil Wifi 100GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB Tarifeleri'nde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Aboneler SMS göndermek ve ya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle pakete katılım için başvuruda bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, müşteri paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketi iptal etmek isteyen aboneler SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.  
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona erecek, tekrar yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
 • Paketten tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarife fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.