Pttcell Süper 1GB İnternet Paketi (AKN’li)

Pttcell Süper 1GB İnternet Paketi (AKN’li)


Pttcell Süper 1GB İnternet Paketi(AKN’li) 18.12.2018 tarihi itibarıyla kapatılacaktır. İlgili paketi kullanan mevcut müşterilerimiz paketin sağladığı faydaları geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabileceklerdir.Geçerlilik süresi sonunda paket yenilenmeyecektir.

AKN’li Pttcell aylık Süper 1 GB İnternet Paketi’ne sadece 10TL karşılığında sahip olabilirsiniz, paketi satın almak için SUPER1GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.

Faturalı Pttcell Sınırsız 1GB İnternet Paketi" 13.03.2017 tarihi itibariyle “Pttcell Süper 1GB İnternet Paketi” olarak anılmaya başlamıştır. Paket içeriğinde değişiklik olmamıştır. Paketin diğer koşulları aşağıda belirtildiği gibidir. Hali hazırda paketten faydalanmakta olan müşteriler isim değişikliği sonrası herhangi bir değişiklik yaşamadan aynı şekilde 1GB internet faydalarından 10TL karşılığında yararlanmaya devam edeceklerdir.

Pttcell Süper 1GB İnternet Paketi, 9 Nisan 2017’den itibaren Pttcell Süper 1GB İnternet Paketi (AKN’li) olarak anılmaya başlamıştır. Paket içeriğinde değişiklik olmamıştır. Hali hazırda paketten faydalanmakta olan müşteriler isim değişikliği sonrası herhangi bir değişiklik yaşamadan aynı şekilde 1GB internet faydalarından 10TL karşılığında yararlanmaya devam edeceklerdir.​

​​