Tivibulu 10 GB Tarifesi

Tivibulu 10 GB Tarifesi

10 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla tarifenin Prime özelliği kaldırılmış olup tarife kapsamında sunulan Prime Ayrıcalıkları sona ermiştir. Belirtilen tarih itibarıyla tarifenin ismi Tivibulu 10 GB Tarifesi olarak güncellenmiştir.

​ Prime Ayrıcalıkları 10 GB cepten internet ve Tivibu Süper Paket ile!

Tarife 8.3.2019 tarihi itibariyle müşteri alımına/geçişine kapatılmıştır.

Tivibulu 10 GB Tarifesi​ne gelenlere Tivibu Süper Paket 24 ay hediye​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​
Numara Taşıma & Yeni Hat & Faturasızdan Faturalıya Geçiş
24 Ay Taahhütlü Taahhütsüz
1500DK + 1500 SMS + 10GB
+ TİVİBU SÜPER PAKET​
61,12 TL
71,47 TL
​​​​​​​​
​​
​​​​
 • Kampanya 08.03.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Faturalı tarifelerden 24 fatura dönemi boyunca indirimli yararlanmak için aktivasyonun ardından "SOZ" yazarak 5555'e SMS'le taahhüt verilmelidir.
 • Taahhüt verildikten sonra TIVIBULU PRIME yazıp 5555'e gönderildiğinde, kampanya katılım koşulları formu link olarak iletilecektir. Tivibu kampanya şifresinin alınabilmesi için PRIME ONAY yazıp 5555'e gönderilerek onay verilmesi gerekmektedir.​
 • Taahhütlü tarifenin avantajı olarak Tivibu Süper Paketinin  24 ay boyunca AVEA tarafından karşılanması faydasından  Yeni Tivibu aboneleri faydalanabilir. Bu faydadan faydalanmak icin TIVIBULU PRIME yazıp 5555'e sms gondererek şifre alınması gerekmektedir. Şifre alındıktan sonra, 444 5 375 Tivibu müşteri hizmetleri aranarak veya Türk Telekom  ofis/bayilerine alınan şifre aktif ettirilerek ,tarifenin avantajı olan Tivibu paketinizin ücretini 24 ay boyunca AVEA tarafından  karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 24 ayın sonunda  Tivibu Süper paket üyeliğiniz devam edecek olup Tivibu Süper paket üyeliği  güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan Tivibu avantajından faydalanmak için SMS yoluyla iletilen Tivibulu 10 GB Tarifesi Kampanya katılım formunun SMS yoluyla onaylanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında iletilen katılım ŞİFRESİ'nin ve kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülüklerin üçüncü kişi/kişilere devredilmemesi gerekmektedir. Kampanya katılım koşullarından kaynaklanan damga vergisinden müşteri sorumlu değildir.
 • Tivibu aboneliği için verilen cihazların mülkiyeti TTNET'e aittir. Abonenin herhangi bir sebeple kampanyadan ayrılması, aboneliğin her hangi bir nedenle feshi  halinde 7 iş günü içinde verilen  cihazların  çalısır halde Türk Telekom Ofis veya Bayilerine  teslim edilmesi gerekmektedir. Cihazların teslim edilmemesi durumunda  aboneye  cihaz bedelleri yansıtılır.
 • Tercih edilmesi durumunda Uydu Dış Kurulum bedeli peşin 125  TL veya taksitli 132 TL'dir (11TLx12 ay taksit) ve kırmızı halı filmleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Tivibu   paket içeriklerini belirleme ve  değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Tivibu Ev, IPTV alt yapısı uygun olan lokasyonlarda sunulabilmektedir.
Tivibu Prime Tarifesi
MOBİL TARİFE

TAAHHÜTSÜZ TİVİBU PAKETİ

TİVİBU TAAHHÜTSÜZ PAKET FİYATI*
1500DK + 1500 SMS + 10GB TİVİBU SÜPER PAKET 78 TL

*Tivibu taahhütsüz paket fiyatında belirtilen tutarlar cihaz kullanım bedeli dahil fiyatlardır.

Tivibulu Prime  tarifesi kapsamında AVEA tarafından faturaların karşılanacağı Tivibu paketi yukarıdaki tabloda sunulmuştur. Müşteri mobil tarifesini değiştirse dahi Kampanya kapsamında yararlanacağı TİVİBU paketini değiştiremez. Tivibu Paketini değiştiren müşterinin paket ücreti AVEA tarafından karşılanmayacaktır.

Tivibu Ev paketlerinde HD pakete geçiş yapılabilir. Tivibu Ev paketlerinde kampanya  kapsamında HD paket seçilmesi durumunda + 5 TL aylık ücret ayrıca alınacaktır.

Müşteri mobil tarifesini değiştirse dahi kural olarak Kampanya kapsamında yararlanacağı TİVİBU paketini değiştiremez. (HD Pakete geçişler  hariç) Ancak, kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla sadece geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir

 • Tivibulu 10 GB tarifesinden başka bir tarifeye geçilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması veya hattın iptal edilmesi nedenleri de dahil olmak üzere Tivibulu Prime tarifelerinden cayılması durumlarında  Tivibu Süper  paketinin  yürürlükteki güncel tarife   ücreti  ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.
 • Tivibu ile  belirtilmeyen tüm koşullar için Abonelik sözleşmesi  hükümleri geçerli olacaktır.
 • Tekliflerde sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefonları kapsamaktadır.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel aşım ücretleri için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
 • Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi, ardından gelen SMSi ONAY yazarak cevaplamak gerekmektedir. 15 Mart 2018 itibarıyla Onay SMS ücreti 2,08TL'dir.
 • Faturalı tarifelerin taahhüdüne uyulmadığında BTK kararları uyarınca cayma bedeli faturalandırılır.  Cayma bedeli hesabına  kampanya kapsamında karşılanan Tivibu paket ücreti dahil edilmez.
 • 24.01.2017 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde İşletmeci ve İşbirliği faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya İşletmeci ve İşbirliği  faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşterilerin ilk faturalarına bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti yansıtılacaktır.
 • Teklif kapsamında sunulan yurt içi faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir.
 • Tivibu damga vergisi alınır.


Kampanya Katılım Koşulları Formu İçin Tıklayın

​​​​​​​​​​​