TEKNOSACELL Hediye 1 GB Kampanyası

TEKNOSACELL Hediye 1 GB Kampanyası


​​

Paket Bilgisi

Kampanya 9 Nisan itibarıyla kapatılmıştır.

Teknosacell'den Kampanya geçerlilik süresi içerisinde 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız Teknosacell abonelerine yurtiçi 1 GB cepten internet hakkı hediye!

​​​
​​​​​​
  • Kampanya 31.Ocak 2019' da sona erecektir.
  • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde 29 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız Teknosacell abonelerine yurtiçi 1 GB cepten internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.  Müşterilere her 29 gün veya sonrasında yapacakları tek seferde 25 TL ve üzeri ilk yüklemede yurt ici her yöne 1 GB cepten internet hediye verilecektir
  • Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez.  Bahsedilen fayda, hatta tanımlanmasının ardından 29 gün içerisinde sadece bir kez elde edilecektir, 29 gün içerisinde birden fazla kez yapılan 25 TL ve üzeri yüklemelerde yeniden fayda verilemeyecektir.
  • İlgili kampanya kapsamında sunulan data hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı farklı bir paket yada data faydası olmaması halinde paket geçerlilik süresi olan 30 gün boyunca aşım ücreti 2 kuruş / 100 KB olarak ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece  internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir Teknosacell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
​​​