Selfy’den İnternet Dolu Kampanya

Sana İnternetin Böylesi Yakışır!

Selfy'den İnternet Dolu Kampanya

Selfy'linin İnterneti Uçuruyor! 4.5G'ye şimdiden hazır olmak isteyen Selfy'liler, Selfy'den İnternet Dolu Kampanya!

Şimdi 4 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS içeren her şey dahil paket ayda sadece 43 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise ek 2 GB yalnızca 7 TL'ye!

Üstelik bu pakete kayıtlı Selfy'liler, dilerlerse Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası'na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET'in keyfini çıkarıyor!

Detaylı bilgi için Türk Telekom Selfy sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Selfy'den İnternet Dolu Kampanya Ne Alırım? Ne Öderim? Bilgisi
Selfy'den İnternet Dolu Kampanya
Ne Öderim?43 TL
Ne Alırım?Her Yöne 500 Dakika
+
Her Yöne 5.000 SMS
+
4 GB Cepten İnternet
+
Ek 2 GB Cepten İnternet 7 TL'ye*
+
Geceleri BEDAVA İnternet**
Nasıl Alırım? DOLU yaz 4545'e gönder

* Ek 2 GB Cepten internet, kampanya kapsamında sunulan 4 GB hakkın bitmesi durumunda, aynı fatura dönemi içerisinde maksimum 2 kere olmak üzere, otomatik olarak tanımlanır.

** Bedava Sınırsız İnternet hakkından yararlanmak için Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası'na GECENET yazıp 4545'e göndererek kayıt olman gerekiyor. ​​

12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 53 TL'dir.

Selfy'den Bol İnternetli Geceler Kampanyası detayları için tıklayabilirsiniz!

Süper 500 4GB tarifesi detayları için tıklayabilirsiniz!

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Faturalı Süper 500 4GB Tarifesi'ne kayıtlı olman gerekli. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt olduktan sonra SOZ yazıp 5555'e 1 TL karşılığında SMS göndermen yeterli. Kampanyaya kayıt olmak için ise DOLU yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse DOLU TC Kimlik No yazıp (Örn: FIRSAT 12345678900) 4545'e göndererek de kampanyaya kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Kampanyan tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

 • Bu pakete kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • SUPER 500 4GB tarifesine diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile tarifede kaldığın sürece 12 TL aylık ücret indirimi kazanıyorsun. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 12 TL indirim kazanırsın.
 • 01.03.2016 ve sonrası Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar SUPER 500 4 GB tarifesine kaydolduysan veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve ücret ilk faturana yansıtılacak.
 • Kampanyadaki aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlıyor.
 • Süper 500 4 GB tarifesi kapsamında sunulan 4 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 2GB için 7 TL olacak şekilde uygulanacak. Bir fatura dönemi içerisinde internet paket aşım ücreti olarak maksimum 14 TL ücret yansıtılacak. Bu ücrete ulaşırsan internet erişimin, başka bir ek internet paketin yoksa, fatura dönemin sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak.
 • İnternet kullanım hakkı sadece internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsıyor
 • Kullanmadığın internet hakkın ilgili dönem sonunda silinir. Başka bir hatta transfer edilemez.
 • SUPER 500 4 GB tarifesinden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin SUPER 500 4 GB tarifesinde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • Kampanyadan bir GSM numarası ile en fazla bir kez yararlanabilirsin.
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsin.Sorgu SES ve SMS kullanımları için 6 saat, İNTERNET kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Demezsin ama "Ben bu fırsattan vazgeçtim!" dersen, IPTAL DOLU yazıp 4545'e göndermen yeterli.
 • Kampanya 21 Ekim 2016'da bitiyor, elini çabuk tut ☺
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​