Bonkör 4GB-7GB-9GB Paketleri

Bonkör 4GB-7GB-9GB Paketleri


Bonkör 4GB/7GB/9GB paketlerine yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla geçiş işlemi, 31.12.2019 tarihinde sona ermiştir.

İlinize özel bonkör paketler Türk Telekom’da!

Türk Telekom faturasız bonkör paketler 4GB, 7GB ve 9GB cepten internet seçenekleriyle her yöne 750 dakika, 1000 SMS ile tam da ihtiyacınız olan!

Hemen Türk Telekom ofis/bayilerine başvurun; bol bol cepten internete, bol bol konuşma dakikasına çok uygun fiyata sahip olun! ​​​​​​​​​​​

24.12.2020 tarihi itibarıyla Bonkör 4GB Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.
Satın alabileceğiniz benzer içerikli paketler için tıklayınız. ​​

24.12.2020 tarihi itibarıyla Bonkör 7GB Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.
Satın alabileceğiniz benzer içerikli paketler için tıklayınız.

24.12.2020 tarihi itibarıyla Bonkör 9GB Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.
Satın alabileceğiniz benzer içerikli paketler için tıklayınız. ​

​​​​
Bonkör 4GB- 7GB- 9GB Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Bonkör 4 GB Paketi 30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
4GB Cepten İnternet
22 TL / Ay 1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
  2. BONKOR4GB yaz 5555'e gönder
Bonkör 7 GB Paketi 30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
7GB Cepten İnternet
28 TL / Ay 1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
  2. BONKOR7GB yaz 5555'e gönder
Bonkör 9 GB Paketi 30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
9GB Cepten İnternet
33 TL / Ay 1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
   2. BONKOR9GB yaz 5555'e gönder
​​​​
​​​​

Türk Telekom Avantaj Şehrimde tarifesine geldikten sonra paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

 • Bonkör paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerinde yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2019 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Hat aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla Türk Telekom Avantaj Şehrimde bireysel faturasız tarifesine son 30 gün içinde başarı ile kaydolmuş müşteriler faydalanabilecektir.
 • Bonkör 4 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 22 TL,
  Bonkör 7 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 28 TL,
  Bonkör 9 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 9 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 33 TL'dir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından paket faydalarından faydalanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da müşterilere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, müşteri tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Yenilenme esnasında bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. 29 günün sonunda yeterli bakiye bulunmazsa paket yenilemesi iptal edilir.  Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Müşteriler SMS ve müşteri hizmetleri aracılığıyla ilgili paketi iptal edebilecektir.
 • Bonkör 4 GB paketi iptali için IPTAL BONKOR4GB, 7GB paketi iptali için IPTAL BONKOR7GB ve 9GB paketi iptali için IPTAL BONKOR9GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Aynı ay içinde birden fazla paket alımı için istenilen paketin kısa kodu (BONKOR4GB/ BONKOR7GB/ BONKOR9GB) yazılıp 5555'e sms gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet faydaları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fırsat 4-7-9 GB Paketleri Kayıt, Kalan Sorgulama ve İptal Bilgileri
Paket Kayıt Kalan Sorgulama Paket İptali
Bonkör 4 GB BONKOR4GB yaz
5555'e gönder
KALAN BONKOR4GB yaz
5555'e gönder
IPTAL BONKOR4GB yaz
5555'e gönder
Bonkör 7 GB BONKOR7GB yaz
5555'e gönder
KALAN BONKOR7GB yaz
5555'e gönder
IPTAL BONKOR7GB yaz
5555'e gönder
Bonkör 9 GB BONKOR9GB yaz
5555'e gönder
KALAN BONKOR9GB yaz
5555'e gönder
IPTAL BONKOR9GB yaz
5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​