Dönüşen 4 GB Paketi

Dönüşen 4 GB Paketi

Türk Telekom’da Dönüşüm Festivali Başlıyor, SMS’ler GB’a Dönüşüyor

​Paket Bilgisi​

Ayda sadece 35 TL'ye

4 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS  ya da
5 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK

Dönüşen 4 GB paketi Türk Telekom Mağazalarında! ​

SMS’leri GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS gönderin 1000 SMS 1GB’ a dönüşsün.

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

24.12.2020 tarihi itibarıyla Dönüşen 4GB Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.
Satın alabileceğiniz benzer içerikli paketler için tıklayınız.


35TL/Ay
Her Yöne
Konuşma
1000 DK
Her Yöne
Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten
İnternet
4 GB
DONUSEN 4GB yazıp 5555 e gönderin veya hemen tıklayın
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
Dönüşen 4GB Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Dönüşen 4GB Paketi​
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
Ne Öderim? 35 TL / AY
Nasıl Alırım? DONUSEN 4GB yaz 5555’e gönder.
​​
​​​​​​​​

Faturasız Müşteriler DONUSEN 4GB yazıp 5555'e SMS gönderin.

SMS'leri GB'a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555'e SMS gönderin.

 • Dönüşen 4GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 30 TL, mevcut müşteriler için aylık 40 TL'dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Dönüşen 4GB Paketi'nden aylık 40 TL'ye yararlanabilirler.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL DONUSEN 4GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Son 30 gün içersinde Dönüşüm Festivali Portföyüne NA veya NT yolu ile gelen aboneler ve içerden Dönüşüm Festivali portföyüne geçiş yapan mevcut müşteriler SMS'lerini GB'a dönüştürebilirler.
 • Müşterilerimiz, Dönüşüm Festivali portföyündeki paketlerden birine kayıt yaptıktan sonra, 3 gün içerisinde "DONUSTUR" yazıp 5555'e SMS atarak bu faydadan ücretsiz olarak yararlanabilirler.
 • Dönüştürme faydası için ilk 3 gün içerisinde 100 sms'den fazla harcayan müşteriler ,o ay için dönüşüm kampanyasından faydalanamazlar.
 • Müşterilerimizin SMS'siz dönemde attığı tüm SMS'ler her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Dönüştürme faydası kapsamında sunulan ilave 1 GB cepten internetin geçerlilik süresi, paket bitiş tarihine kadardır.
 • Dönüştürme faydası, bir sonraki paket döneminde yenilenmeyecektir. SMS'lerini GB'a dönüştürmek isteyen müşterilerimizin, bir sonraki paket döneminde, tekrardan "DONUSTUR" yazıp 5555'e SMS atması gerekecektir.
 • Dönüştürme faydası iptal edilemez. Bir sonraki paket dönemine kadar SMS'ler GB'a dönüşmüş olur ve geri alınamaz. Bir sonraki paket yenileme döneminde, SMS'li paket yüklenir.
 • Dönüştürme faydası kapsamında verilen ek 1GB data kullanımı yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Dönüştürme işlemi SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Detaylar için tıklayın.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

DONUSEN 2GB PAKETİ SMS Aktivasyon Bilgisi

DONUSEN 4GB PAKETİ

PAKETE KAYIT DONUSEN 4GB --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN DONUSEN 4GB--> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL DONUSEN 4GB--> 5555
SMS'leri GB'a Dönüştürme
PAKETE KAYIT DONUSTUR --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN DONUSTUR --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​