Çok Net Paket

Çok Net Paket

Woops; daha fazla internet istediğini biliyor, senin için "çok net" bir paket sunuyor.

Paket Bilgisi

Paket kapatılmıştır. 29.05.2019 tarihi itibarıyla paket otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Çok Net Paket’te yurtiçi her yöne 750 dakika , her yöne 5000 SMS ve 3 GB cepten internet sadece 29 TL !

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve COKNET yazıp 4545 'e SMS gönderin, Çok Net Paket cebinize gelsin.

29TL/Ay
Her Yöne Konuşma
750 DK
Her Yöne Mesajlaşma
5000 SMS
Cepten İnternet
3 GB
COKNET yazıp 4545'e gönderin.
​​​​
​​
Çok Net Paket Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?  Çok Net Paket
Ne Alırım? Her Yöne 750 DK + Her Yöne 5000 SMS + 3 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 29 TL / AY
Nasıl Alırım? COKNET yaz 4545'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerine son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler, yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 3 GB cepten internet içeren Çok Net Paket’ten faydalanabileceklerdir.
 • Woopslu müşterilerimiz “COKNET” yazıp 4545'e göndererek; 7-25 yaş arasındaki Woopslu olmayan müşterilerimiz TC kimlik numaralarını kullanarak COKNET TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Woops'a hem de Çok Net Paket'ine kayıt olabilirler.
 • Çok Net Paket’in ücreti 29 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Faturasız tekliften TT Mobil'in, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi ve Hemşehrim tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
 • Çok Net Paket’in kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Çok Net Paket’i kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Çok Net Paket’i 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Çok Net Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar  COKNETyazıp  4545 'e göndererek, Çok Net Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin  IPTAL COKNET yazarak  4545 e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Çok Net Paket’in kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Çok Net Paket’i faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Paket alımı gerçekleşen aboneler, avantajlı hizmet ve tekliflerden haberdar olabilmeleri amacıyla TT Grup Abonelik Bilgisi İşleme İzni vermiş olurlar. İzni iptal etmek için IPTAL yazılarak 8070’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Detaylar için tıklayınız.

Çok Net Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN COKNET yazıp 4545 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Çok Net Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL COKNET yazarak 4545 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.