Sınırsız Sosyal Paket

Sınırsız Sosyal Paket

Sınırsız Facebook ve Twitter keyfi ayda sadece 9,18 TL!

Paket Bilgisi

Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

15.11.2018 tarihi itibariyle paket satışa kapatılacak olup, mevcut durumda tanımlı olan hatlar üzerinden silinecektir.

9,18 TL/Ay
Cepten İnternet
25 MB

SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​​​
Sınırsız Sosyal Paket Ücretlendirme Bilgisi
Paket Facebook ve Twitter Yönü Kullanım Hakkı Tüm İnternet Kullanım Hakkı Fiyatı Satın Almak İçin
Sınırsız Sosyal Paket SINIRSIZ 25 MB 9,18 TL SINIRSIZ SOSYAL -> 5555
​​

Sosyal medya paketi kullanıyorum. Bu paket Twitter'a erişim sağlayan her türlü bağlantı için geçerli midir?

Sosyal medya paketi kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen yurt içi kullanım hakları internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız m.facebook.com ve m.twitter.com bağlantıları ile Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda (Twitter IOS ve Facebook/Twitter Windows Phone uygulamaları hariç olmak üzere) geçerlidir.

VPN kullanırsam sosyal medya paketim geçerli olur mu?

Sosyal paketiniz kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına; VPN uygulamaları kullanılarak Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar dahil değildir. Bu kapsamdaki erişimleriniz, diğer yön kullanımı olarak değerlendirilip, başka paket/kampanyanız yoksa mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

OPERA/OPERA MINI kullanırsam sosyal medya paketim geçerli olur mu?

Sosyal paketiniz kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına; OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar dahil değildir. Bu kapsamdaki erişimleriniz, diğer yön kullanımı olarak değerlendirilip mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Sınırsız sosyal için IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555'e, Sosyal mini için IPTAL SOSYAL MINI yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.

Paketimi iptal ettiğimde ücretlendirme ve kullanım hakkım nasıl olacak?

Dilerseniz paketinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda paketi aldığınız günden veya paketinizin yenilendiği günden fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısı kadar ücret yansıtılacaktır

Twitter Kısa Mesaj Servisi kullanmaya devam edebilir miyim?

Evet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Paket kapsamında Facebook ve Twitter yönüne sınırsız ve tüm internet için de 25 MB kullanım hakkı sunulacaktır. Bu pakette Facebook ve Twitter yönüne sınırsız kullanım hakkı verildiği için paket aşım ücreti yansıtılmaz; 25 MB paketi için paket aşımı faturalı hatlar için 0,00492 KR/KB ; faturasız hatlar için ise 2 Kr/100KB'tır'tır.

 • Paket abonelikleri iptal edilmediği sürece, belirtilen paket ücretleri üzerinden faturalı hatlar için her fatura döneminde; faturasız hatlar için de her 30 günde otomatik olarak yenilenecektir. Paket aboneliği iptal edildiği anda, pakette kalan tüm haklar tamamıyla silinecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Facebook ve Twitter'da yer alan ancak bunlar dışında çalışan içerikler ( Youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) Facebook ve Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Blackberry APN, VPN uygulamaları ve OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakları internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız m.facebook.com ve m.twitter.com bağlantıları ile Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda (Twitter IOS ve Facebook/Twitter Windows Phone uygulamaları hariç olmak üzere) geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Paketiniz kapsamında kalan kullanımlarınızı faturalı hatlar için INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir. Faturasız hatlar için Sosyal Mini paketi için KALAN SOSYAL MINI ; Sınırsız Sosyal Paket için ise KALAN SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL MINI veya IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz otomatik yenilenecektir.
 • 29 Nisan 2014 itibarıyla yeni fatura döneminizde, Facebook ve Twitter yönüne 1GB adil kullanım sonrası 96 kbps hız ile sınırsız kullanımınıza devam edebilirsiniz.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin kullanımına bakılır; paketinizin tamamını kullanıldıysanız paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysanız paket ücretiniz aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü arayarak,*123#'yi tuşlayarak ya da Online İşlemler'e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

​​​​​ ​​​​​​​