Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi

Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi

Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 120 dk sadece 12 TL!

Paket Bilgisi

Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 120 dakikasadece  12 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve  HY 120DK  yazıp  5555 'e SMS gönderin, Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

12TL/30GünHer Yöne Konuşma
120 DK
HY 120DK yazıp 5555'e gönderin.
​​​​
​​
Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi
Ne Alırım? 30 gün boyunca Her Yöne 120 dk
Ne Öderim? 12 TL
Nasıl Alırım? HY 120DK yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Paket 14 Şubat 2017 tarihi itibarıyla müşteri alımına kapatılmış olup halihazırda paketten faydalanan müşteriler aynı koşullarla yaralanmaya devam edecektir. Belirtilen tarih öncesinde paketten faydalanmış ve otomatik yenileme özelliği iptal olmuş müşteriler, paketi yeniden satın almak istemeleri halinde daha önce faydalandıkları paket ücreti üzerinden yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • Paketler, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerdeki müşterilere ve Bimcell, PTTCell ve POCell hariç GPO müşterilerine açık olacaktır.
 • Paket kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Paketin fiyatı 12 TL olacaktır. TT Mobil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. 
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paketinizin yenilenebilmesi için bakiyenizde en az paket tutarı kadar TL olmalıdır.
 • Dakikalar’ler yurt içinde her yönü kapsar. Kıbrıs SMS gönderimleri dahil değildir.
 • 30 gün içinde kullanılmayan bonuslar, dakika hakları devredilemez.
 • Yurtiçinde TT Mobil hatlarından yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aynı anda birden fazla paketten yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.

Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı,  KALAN HY 120DK  yazıp  5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Aylık Her Yöne 120 Dakika Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL HY 120DK yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.