Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi

Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi

Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi ile grup içi sınırsız konuşma keyfi!
​​

Tarife Bilgisi

TT Mobil, Sağlık Bakanlığı çalışanlarına iş arkadaşlarıyla ve yakınlarıyla çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren "Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi"ni sunuyor.

​​​​​​​​​​​​​​​​
Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi
Aylık ücret 30 TL/AY
Grupiçi Görüşme Süresi* Sınırsız
Tarife kapsamındaki TT Mobil içi aramalar Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarife kapsamındaki ev/iş** yönüne yapılan aramalar Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarife kapsamındaki diğer operatörler yönüne yapılan aramalar Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS gönderimleri Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

(*) Sağlık Bakanlığı VPN tarifesinin sınırsız görüşme süreleri, yurt içi olmak şartıyla Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi ve Sağlık Bakanlığı Prestij Tarifesi yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır. (**) TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında güncel fiyatlar için tıklayınız.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
​​​​​​​​​​​​

Sağlık Bakanlığı çalışanlarının ve referans oldukları yakınlarının faydalanabileceği tarife, paket ve cihaz kampanyalarından kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla faydalanabilmektedir.

Tarifeden Sağlık Bakanlığı’na bağlı ve/veya ilgili kurumlar, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü, Proje Yönetim Destek Birimi, Denetim Hizmetleri Başkanlığı ve Strateji Geliştirme Başkanlığı mensubu kişiler evrak teslimi ile faydalanabilecektir.

Tarife yeni müşteri alımına kapanmıştır.

 • 17 Eylül 2019 tarihinde Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 30 TL olarak revize edilecektir.
 • Tarifedeki grup içi konuşma faydası Sağlık Bakanlığı VPN Tarifesi ve Sağlık Bakanlığı Prestij Tarifesi yönlerine yapılan yurt içi aramaları kapsamaktadır.
 • İnternet apn ve wap apn üzerinden yapılacak 0 - 50 KB arası kullanımlarda 2 TL, 50 KB - 1 MB arası kullanımlarda 5 TL, 1 MB - 4 MB arası kullanımlarda 9 TL, 4 MB - 10 MB arası kullanımlarda 19 TL, 10 MB - 25 MB arası kullanımlarda 39 TL, 25 MB - 1 GB arası kullanımlarda 49 TL olarak uygulanacaktır; 1 GB üzeri kullanımlarda ise ek ücret uygulanmayacak ve fatura dönemi sonuna kadar internet erişimi 128 kbps hızla devam edecektir.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarife kapsamındaki dakikalar silinecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde kalan dakika miktarını SES , kalan SMS miktarını SMS ve kalan internet kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555 'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat ve internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

  Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz. Kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.

 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında ki güncel fiyatlar için tıklayınız. Faturalı müşterilerimizin 444 1 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsizdir. Sonrasında;eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa bu yönlerden düşer; sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusuysa sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilir.
 • 29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​