Alomatik Fırsat Paketleri

Alomatik Fırsat Paketleri

Alomatik Müşterilerine Türk Telekom’dan çok özel teklifler!

Bu teklif, 22.05.2019 tarihinde müşteri alımına kapatılmıştır.


16TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
2 GB
27TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
6 GB
​​​
​​​​
Alomatik Fırsat Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Fırsat 2 GB Paketi Fırsat 6 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS +
2 GB Cepten İnternet
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS +
6 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 16 TL / AY 27 TL / AY
​​​
​​
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, Fırsat 2 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 16 TL'dir. Fırsat 6 GB Paketi kapsamında ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 27 TL'dir
 • Paketler'den, 06.02.2019 tarihi itibariyle Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, Pttcell, Tarifeleri haricindeki TT mobil faturasız tarifelere anlaşmalı Media Markt kanalları aracılığıyla numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelerek 30 gün içerisinde Paketleri'ne kayıt olan bireysel faturasız müşteriler yararlanabilecektir
 • Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için hat/hatların TT mobil faturasız tarifelerden birinde aktif olmasının ardından "FIRSAT 2GB" veya "FIRSAT 6GB" yazıp boşluk bıraktıktan sonra, Alomatik şubelerinde yer alan satış noktalarından ücretsiz olarak temin edilebilecek şifre kartta yer alan şifreyi yazarak 5555'e SMS göndermek suretiyle anılan paketlere kayıt olması gerekmektedir.
 • Müşteriler aynı anda iki Fırsat paketinden faydalanamayacaktır. Kampanya kapsamındaki paketlerin kaydının başarı ile gerçekleştirilmesinin ardından ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Şifre karttaki bir şifre bir kez kullanılabilir.
 • Paketlere katılım Fırsat 2GB Paketi için 25.000, Fırsat 6GB Paketi için 25.000 kişi olacak şekilde toplam 50.000 kişi ile sınırlı olacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT MOBİL, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanan numara daha önce TT Mobil numarası ise,  ilgili numaranın TT Mobil'den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar TT mobil sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.  
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda olmaması halinde müşteri mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 gün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.  Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paketin otomatik yenilenme durumunda da aynı süreç geçerli olur. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir. 
 • Paketlerin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilecektir. Geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarife dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Alomatik Fırsat Paketleri
KALAN SORGULAMA KALAN FIRSAT 2GB --> 5555 KALAN FIRSAT 6GB --> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL FIRSAT 2GB --> 5555 IPTAL FIRSAT 6GB --> 5555
​​