Multy Paketleri

Multy Paketleri


​​

Multy Paketleri, tüm internet ihtiyaçlarınızı karşılayan bol GB’lı cepten internet, sosyal medyada geçerli internet, Sil Süpür’de garanti internet hediyesi ve Türk Telekom WiFi noktalarında geçerli WiFi internet içerikleri ile her yöne 500 dakika ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da!

Dopdolu içeriği ile Multy Paketler her yerde her kullanımıza yönelik internet ihtiyacınızı karşılıyor, Sil Süpür’de garanti internet hediyeleri ile yüzünüzü güldürüyor!

Multy Tivibu Kampanyası 31 Aralık 2020 tarihinde sona ermiştir.​​​​​​​

​​​​​​​​​​
Multy Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Multy 5 Multy 10 Multy 15 Multy 20
Cepten İnternet 5 GB 10 GB 15 GB 20 GB
Facebook, Twitter,
Instagram ve Youtube'ta
geçerli internet
5 GB 5 GB 5 GB 5 GB
Sil Süpür'de Garanti 5 GB 10 GB 15 GB 20 GB
TT WiFi noktalarında
geçerli WiFi internet
10 GB 20 GB 30 GB 50 GB
Konuşma ve
Mesajlaşma
Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Geçerlilik Süresi 30 gün 30 gün 30 gün 30 gün
Ne Öderim? 50 TL 65 TL 80 TL 100 TL
Paketi Nasıl Alırım? MULTY5 yaz
5555'e gönder
MULTY10 yaz
5555'e gönder
MULTY15 yaz
5555'e gönder
MULTY20 yaz
5555'e gönder
​ ​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

 • Multy Paketleri'nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde olan kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Bal Paketleri Aktivasyon Bilgisi
Paket Kayıt Talebi Kalan Sorgulama İptal Talebi Kısa Numara
Multy 5 Paketi MULTY5 KALAN MULTY5 IPTAL MULTY5 5555
Multy 10 Paketi MULTY10 KALAN MULTY10 IPTAL MULTY10 5555
Multy 15 Paketi MULTY15 KALAN MULTY15 IPTAL MULTY15 5555
Multy 20 Paketi MULTY20 KALAN MULTY20 IPTAL MULTY20 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

 • Multy Paket satın aldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeyi kazanabilirsiniz.
 • Garanti hediyeler 30 gün içerisinde verilecek toplam hediyeleri ifade etmektedir. Örneğin 10 GB internet hediyesi bir hafta 5 GB, diğer hafta 5 GB şeklinde ikiye bölünmüş şekilde verilebilir.
 • Sil Süpür günü bazı müşteriler için Çarşamba, bazı müşteriler için ise Cuma günüdür.  Multy Paket satın almanızdan sonraki dört Sil Süpür gününüzde toplam internet hediyenizi kazanabilirsiniz.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​