Yaptım Oldu Paket

Yaptım Oldu Paket

Yaptım Oldu Paket ile yurtiçi her yöne 600 dk, her yöne 500 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 26 TL!

​Paket Bilgisi

28.05.2020 tarihi itibarıyla paket kapatılacaktır. İlgili tarih itibarıyla otomatik yenilenmeyecek ve tekrar satın alınamayacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.

Yaptım Oldu Paketi’nde yurtiçi her yöne 600 dakika, her yöne  500 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 26 TL!

Siz de TT Mobil'in faturasız tarifelerine gelin ve YAPTIM yazıp 4545'e SMS gönderin, Yaptım Oldu Paket’iniz cebinize gelsin.

26TL/Ay
Her Yöne Konuşma
600 DK
Her Yöne Mesajlaşma
500 SMS
Cepten İnternet
2 GB
YAPTIM yazıp 4545'e gönderin.
​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​
Yaptım Oldu Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket? Yaptım Oldu Paket
Ne Alırım? Her yöne 600 dk + 500 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 26 TL
Nasıl Alırım? YAPTIM yaz 4545'e ücretsiz SMS gönder
​​​​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​
 • Woopslu müşterilerimiz “YAPTIM” yazıp 4545'e göndererek; Woopslu olmayan müşterilerimiz 7-25 yaş arasındaki bir kişiye ait uygun TC kimlik numarasını kullanarak YAPTIM TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Woops'a hem de Yaptim Oldu Paketi'ne kayıt olabilirler.
 • Yaptım Oldu Paket’in ücreti 26 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Yaptım Oldu Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, YAPTIM yazıp, 4545'e mesaj atarak Yaptım Oldu Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Faturasız tekliften TT Mobil'in, BİMcell, POCELL, Pttcell, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Standard ve Hemşehrim tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir. 
 • Yaptım Oldu Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Yaptım Oldu Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Yaptım Oldu Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Yaptım Oldu Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YAPTIM yazıp 4545'e göndererek, Yaptım Oldu Paket'i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL YAPTIM yazarak 4545'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Yaptım Oldu Paket'i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Yaptım Oldu Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • 20 Ekim 2016 itibariyle Yaptım Oldu Paketi yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Yaptım Oldu Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN YAPTIM yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Yaptım Oldu Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL YAPTIM yazarak 4545 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​​​